Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha úgy érzem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem nem törődik velem a barátom?

Figyelt kérdés

táv kapcsolatban vagyunk,több mint 1 éve. Még nem találkoztunk,de ez most nem is ez a lényeg. Hétfőtöl koncertekre megy,ami 1 hétig tart (olyan sátoros akármi,de nem is ez a lényeg).és folyton attol félek,hogy megcsall.1 éve ezelőtt 2 hét után megtette,amire ha már csak rá gondolok,rögtön libabőrös leszek.állítólag haver mondta.ő mindig azt mondja hogy nem fog,meg ilyenek,de ő azt csinál ott amit ő akar,azzal csal meg akivel ő akar,nekem a megcsalás egy félelmem,és ha nem győznek meg maximálisan,ha nem bízonyít,akkor félelmem is marad.fb-on tartjuk a kapcsolatot.és vagy ír,vagy nem,vagy látja és nem ír vissza,csak fél óra -óra mulva,ez nekem rosszul tud esni.ilyenkor mindig az jár a fejembe hogy velem van-e baja,esetleg van-e más.lehet én vagyok tul érzékeny,de én ilyen vagyok.én örülök ha jol érzi magát,mint pl. a koncerteken,de nekem szükségem lenne arra,hogy velem is törődjön,észre vegyen.egyébként 1 év alatt 3x-orra jöttünk össze.mikor 3x-orra összejöttünk,elveszítettem egy fiú barátot,aki szerelmes volt belém.ő nagyon ellenezte hogy kibékültem a barátommal,utánna egy darabig még beszéltünk,annyit mondott hogy becsületre méltó vagyok és kár hogy az előző bnője nem ilyen volt,de ma már nem is beszélünk,ő megy a saját feje után,új barátokat szerzett,én is mék a saját fejem után.

Ha szakítok a barátommal,lelkem romokba lenne,az övé nem tudom mennyire,de egy idő után szerintem úgy is kibékülnénk.ha vele maradok,megint csak szenvedek,mert rettegek attol,hogy tényleg megcsall, meg attol hogy nem szeret.nekem fontos az,hogy valaki azért legyen velem,mert szeret,nem azért hogy legyen valakije.tudom nekem/nekünk kell dönteni, de ti mit tennétek ilyen helyzetben? 20/f és 19/l



2014. júl. 4. 11:50
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
87%
Csak a távkapcsolatig olvastam. Soha nem működik, csak kínzás!
2014. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát
2014. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
63%
Dobd ki. Távkapcsolat, nem lehet életképes.
2014. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
#2 köszi az ajánlatot,de ez nem oldja meg a problémám.
2014. júl. 4. 11:55
 5/47 anonim ***** válasza:
Én azért az első két sort is elolvastam. Meg azt hogy azt írtad 19 éves vagy. Nem írtad véletlenül el? Nem simán 9-et akartál írni?
2014. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
75%

Te felfogod miket beszélsz a száddal?

Milyen kapcsolat?

Úgy kezdődik a mondani valód, hogy 1-éve együtt vagytok ,de még nem találkoztatok? Mi ez?

Megcsalás? Hogy?

Kicsi lány nőj már fel, és szakadj a f-búk-ról, a való életben ismerkedj...

Tudod mit csinálsz? Jó hosszan ragozod a semmit.. :(

2014. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
80%
Tudod mi a szitu? Amikor olvasok pszichológiával, szociológiával kapcsolatos, vagy bármilyen szakkönyveket, sokszor úgy érzem, hogy ostoba vagyok az íróhoz képest. Aztán feljövök ide, meglátok ilyen és ehhez hasonló kérdéseket, és nyugvó melegség tölt el. Rájövök, hogy nincs miért aggódnom.
2014. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
nem írtam a végére,hogy bocsánat hogy hosszú lett,és köszönöm aki végig olvasta.csak az írjon aki el is olvassa,és értelmes válaszokat várok. A rossz indulatúakból nem kérek,azok inkább ne is írjanak.
2014. júl. 4. 12:08
 9/47 anonim ***** válasza:

Drága, én a 7-es vagyok, végig olvastam, és szó sincs rosszindulatról...

Olvasd el még egyszer, hogy mit írtam, milyen kapcsolat az olyan, ahol nincs érintés, nincs testiség, még egy mozi,vagy egy strand se?

Ne hagyd magad hülyíteni, ez nem kapcsolat, ez semmi, csak a Te álomkapcsolatod, sürgősen szakadj ki az álom világból, mert belebetegszel...

Hallottam olyan lányokról, fiúkról akik így élik a társas kapcsolataikat a neten, de ez rettenetes...

Minél előbb hagysz fel ezzel, annál hamarabb lehetnek valódi kapcsolataid... :)

2014. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:

Hát kislány... ez nem kapcsolat. A távkapcsolat az, amikor távol vagytok egymástól, de bizonyos időközönként találkoztok. Ez nem távkapcsolat... ez net kapcsolat. Ilyen nekem is van, csak netes barátoknak hívom őket. Ez nem megcsalás volt a részéről, mert együtt sem vagytok. Szerintem csak Te hiszed ezt.

Amúgy rockmaratonra megy? :D

2014. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!