Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátom csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom csak a saját érzelmeivel törődik?

Figyelt kérdés
Eléggé olyan típus hogy szeret direktből megbántani de általában nem gondolja komolyan, és nem érdekli ha nekem ez nagyon rosszul esik. Viszont ha én bántom meg őt direktből (ami ritka mivel én nem szeretem megbántani) akkor az már világi dolog képes órákon át besértődni . Szerintetek mit tegyek ez ellen?
2014. jún. 20. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátod? Eléggé gyerekesnek tűnik.
2014. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20:)
2014. jún. 20. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyerekesek vagytok.

Nőjjetek fel!

2014. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Syruss ***** válasza:
53%
anya komplexusosnak mondanám, nem kapta meg a kellő szeretetet anno..
2014. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm Syruss a válaszodat ! elég elgondolkoztató !:) mivel tényleg nem kapta meg a kellő szeretetet az édesanyukájától !
2014. jún. 20. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!