Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szexre alapozott viszonybó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexre alapozott viszonyból lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés

Szexnek indult, lett benne egy kis érzelem is. Szerintem nála is, mert volt köztünk "szünet" amit ő idézett elő. Azt mondta kezdett szerelmes lenni, de neki nem fér ez bele az életébe (mármint egy kapcsolat) és inkább elkerült hónapokig.

Most újra találkoztunk már, nem a szexre volt alapozva mert egy randi féleség volt. Most is hangoztatja hogy nem tud és nem akar ígérni. Találkozni szeretne, szeret velem lenni, jó a szex is és ennyi.

Előzőleg Ő, most én kezdem azt érezni hogy ez több mint egy szexkapcsolat.

Nem tudom mit tegyek, érdemes e próbálnom többet akarni, vagy érjem be a szexuális résszel vagy hagyjam a fenébe csak magamat kínzom ezzel.


(nem gyerekek vagyunk, közelebb a 30hoz mint a 20hoz.)


2014. júl. 4. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor gondolkozz felnőtt fejjel...
2014. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet belőle kapcsolat, de csakis ha mindkét fél azt akarja. Tehát kérdezz rá tőle, hogy lehet-e kapcsolat, vagy nem. Ha nemet mond keress mást. Ha meg igent, akkor sok boldogságot nektek.
2014. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, azt hittem kezd valamit érezni a pasi, mert foglalkozott velem stb, mint egy normál kapcsolatban. A végén kiderült, hogy csak azért viselkedett így, hogy hülyítsen, hogy azt higgyem, amit én belegondoltam a dologba, hogy lehet belőlünk még komoly dolog is, mert így bizakodva úgysem hagytam el, és biztos pont voltam neki. Elég nagy idióta voltam, szóval szerintem ne kergess túl nagy álmokat és ne éld bele magad, plusz dumálj vele erről.
2014. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A férjemmel is valahogy így kezdődött a kapcsolatunk, úgyhogy lehetséges, ha megvan a lelki összhang is és ezt mindketten így érzitek.
2014. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok kapcsolat kezdődik így, mivel a jó kapcsolat alapja a jó szex.Így kellene mindenkinek gondolkodni és nem lenne az hogy hát nem illünk össze szex terén és az egyik fél többet szeretne. Ilyenből vannak a megcsalások és a szakítások.
2014. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Láttam már ilyet, de gyakrabban sül el rosszul
2014. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!