Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érdeklem a barátomat, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklem a barátomat, mit tegyek? (többi lent) 19/L

Figyelt kérdés
Mostanában sokat veszekszünk, vagyis inkább mindig csak én "b*szogatom" elvileg, mert elmondom neki, h mi bánt. Már ugy látom, hogy nem érdekli hogy hogy vagyok, sztresszoldot szedek, fogytam, nem tudok aludni...és erre is azt mondta, hogy csak magamat csinálom ki. Mondtam neki ma, hogy ugy érzem h "leszar", erre azt mondta, hogy ő törődik velem a maga módján, csak ez nem elég nekem... Nekem mindig ő volt az első, én meg neki nem szerintem.. Mit tegyek, vagy hogy változzak? olyan választ nem kérek h szakitsak vele, köszi!!
2014. júl. 4. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Aztán miért nem? Mégis mi okod van rá, hogy vele maradj?
2014. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb baj, itt az, hogy:NEM VELED VAN A BAJ,HANEM VELE..TE MEG MINDENT MAGADRA VESZEL!ugyan már..elmondod a gondod, h változtassatok vagy valami..és ezt ba**ogatásnak hívják?Meg miaz h Ő törödik veled a maga módján? ugyan már...tönkre teszed magad teljesen,közbe meg a másik fél a hibás..
2014. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedig kívülről nézve nagyon látszik, hogy nem vagytok igazán egy szinten. te mintha jobban szeretnéd, ő kevésbé... ha később még nagyobb lesz köztetek az eltérés, akkor majd... nos, hát én nem jósolok túl sok jót.

Nem kellene ennyire magadra venned mindent..

2014. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

engem érdekelsz!! :D ismerkedünk? :)


21f

2014. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!