Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok van akinél kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van akinél kizáró ok ha a pasi cigizik?

Figyelt kérdés
Irjatok kort is.
2014. jún. 5. 04:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

100%, hogy vannak ilyen lányok, hiszen van olyan fiú/férfi is akinél ez kizáró ok.

Én is dohányzom, szóval valamilyen szinten tapasztalat is.


18/L

2014. jún. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Bezony
2014. jún. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nálam az.
2014. jún. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok de nálam kizáró ok ha egy lány dohányzik. Nem bírom a szagát se, baromi kiábrándító.


Persze sok embert nem zavar ennyire.

2014. jún. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én se szeretem. Nem mondtam neki, hogy ne dohányozzon, csak arra kértem, hogy az én jelenlétemben ne tegye (nem élünk még együtt). Ha külön vagyunk, akkor cigizik, amikor akar, bár nem jellemző rá, csak hobbicigis.
2014. jún. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Igen

Egyrészt pazarlásnak, pénzkidobásnak érzem, és mégbtöbb pénzköltésre lehetőség teremtésnek( későbbi egészségügy vonatkozóan)


Másrész rühellem a szagát a másik kezéről, hajáról szájáról.

Ha a buszon felszáll mellém valaki, aki éppen eldobta a cigit, ha nemtudok arrébb menni, és nem sietek, képes vagyok leszállni is.

Köhögök tőle, pedig elvileg nem vagyok rá allergiás.


Hozzáteszem, hogy 18 évesen én is " dohányoztam " heti 1 dobozzal.. Akkor valahogy menő volt.. De a megnyugtatő hatása miatt szívtam, engem tényleg megnyugtatott, és abban azidőben az kellett, de sajnos ezt a megnyugvást nem is kerestem másban, csak a cigiben.

Szerencsére, 1 éven belül megjött az eszem.

Egyébként azőta nem is birom a szagát..a páromra igen mérges vagyok, ha cigizik, mert amúgy nem, de évente 2szer kb amikor totál részeg, nah akkor, józanon ő sem birja a szagát se..


27/n


Ui

Egyébként én sok olyat ismerek akinek ez zárő ok...

2014. jún. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem teljesen kizáró, de előnynek semmiképpen sem előny :)
2014. jún. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mivel 10 m-röl megérzem, ha valaki dohányzott (akár órákkal elöbb is) és felkeveredig a gyomrom a büztöl, ezért igen. (Többen tesztelték, tényleg érzem, akkor is, ha nem is tudok arról, hogy az illetö szokott dohányozni, söt akkor is, ha nem dohányos, csak akkor egyszer tette) De nekem extrém érzékeny a szaglásom, igy nagyon erösen érzem ezt a szagot is.


Ettöl függetlenül meg a dohányzást nagyon negatív dolognak tartom, szóval már csak elvböl sem jönnék össz olyan valakivel, aki dohányos.

2014. jún. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

kizáró ok


volt cigis pasim utáltam h olyan a szaga az iza a mindene és mellette én is cigi szagú lettem

brrr


22L

2014. jún. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nálam nem kizáró ok.

20L

2014. jún. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!