Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lehetne felhozni az "együtt alvás" dolgot?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves fiú és egy 16 éves lány szeretne együtt aludni,de kérdés hogy mit szólnának hozzá a szülők.Vagy egyáltalán hogyan mondjuk meg nekik?A járástól számított mennyi időn belül lenne ideális megkérdezni a szülőket?

2014. júl. 5. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Amikor ti érzitek úgy, de én már két hét után lefeküdtem a barátnőmmel, persze a szülőknek nem kell tudniuk semmiről.
2014. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én amikor szerelmes voltam és volt pasim akkor 1 hónap után aludtunk először együtt! És hát oda mentem a szüleimhez, megkérdeztem, hogy átjöhet e a barátom aludni és hát igent mondtak.. :) De csak aludtunk semmi más nem volt :P Akkor 17/L most 18/L
2014. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem szexelni akarunk még mielőtt rosszra gondolna bárki is :D
2014. júl. 5. 22:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem mintha a mi dolgunk lenne. :D
2014. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 5-6 hónap után hoztam fel 15 évesen.
2014. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem is olyan fél év.
2014. júl. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én már járás előtt együtt aludtam mostani barátnőmmel ^_^ már akkor is több volt köztünk mint barátság ^^ Ott volt még az ikertesója is meg egyik barátnője, de csak együtt aludtunk semmi több nem volt :) de éppen elég ^^ szerintem ha nem szexelni akartok akkor bármikor :)
2014. júl. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez szülőfüggő. Nekem 18 éves koromig nem engedték, de szerencsére kollégista voltam, így megoldottam. Ha otthon laktam volna, nem alhattunk volna együtt.
2014. júl. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálatok még 2 évig nem... Az együtt alvás nem gyerekeknek való, hanem komoly, felnőtt kapcsolatba. És igen, tudom, hogy a szexet bárki bárhol megoldja. Én ténylegesen az együtt alvásra írtam amit írtam.
2014. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Miért "nem gyerekeknek való"?
2014. júl. 6. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!