Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiatal pasinak van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiatal pasinak van egy kis pocakja, attól még lehet vonzó?

Figyelt kérdés
Nem kövér, csak mondjuk 5-8 kiló felesleg.
2014. júl. 6. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem.
2014. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
persze! de szerintem (ha már csak az egészséged miatt is) ha van rá lehetőséged kezdj el sportolni, egykis kondi, futás, otthoni edzés/torna!
2014. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy Bentley-ben igen. :)
2014. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen.
2014. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

Én barátom is pocakos és nekem nagyon bejön :)

Persze ő régen erősen túlsúlyos volt akkor nagyon kövér volt, most ugye elkezdett edzeni meg minden, izom is van rajta ám bőven, bár nem látszik annyira de nagyon erős is.


Amikor kövér volt azt nem láttam igazán bár láttam akkor róla képeket és eléggé le voltam döbbenve hogy ő az egész tini éveit kövéren élte át, és még barátnője sem volt.

Most 23 évesen ugye 1 éve sportol, meg minden, persze otthon meg eljár futni, túrázunk is sokat, meg a munkahelyén is sokszor annyit mozog hogy csak úgy mennek le róla a kilók és ahhoz képest hogy azóta 30 kilótól szabadult meg mostanra nagyon jól néz ki. 2 hónapja vagyunk együtt szinte azonnal beleszerettem, de ami képeket láttam 1 évvel ezelőttieket akkor nagyon kövér volt nagy golyó feje volt szinte, akkor tuti nem szerettem volna belé, sőt még szóba sem álltam volna vele. De így hogy most jól néz ki, nagyon jó ruhái is vannak, meg arca szinte teljesen más volt kövéren neki mint most, teljesen belé habadtam.

2014. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze pici pocak vonzó lehet:-) de ne feledd a kisebb pocakból lesz a nagy has/ezt csak megjegyeztem ne vedd sértésnek/Sport sose árt senkinek.
2014. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem rólam van szó, egy pasiról.
2014. júl. 6. 12:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet, barátomnak van, de nem zavaró.

Bár én is örülnék ha izmos hasa lenne, de a naygon kigyúrtak amúgy se jönnek be. XD

Szóval normál alkat, esetleg kisebb pocak. Sörhasat nem kedvelem.

21L

2014. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ízlések és pofonok
2014. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!