Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 25 éves pasinak egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves pasinak egy 18 éves lány nagyon fiatal, vagy van esélyem?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy 25 éves pasi és nem tudom mivel kelthetném fel az érdeklődését. 25 évesen egy pasi egy 18 éves lányt gyereknek vagy nőnek tekint? Valami ötlet, ami tetszene neki? 18/L
2009. máj. 24. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
18 éves az már felnőttnek számít. Persze 18 éves létedre lehetsz gyerekes és akkor jogosan tart annak. Egyébként van több ilyen illetve hasonló korú ismerősöm akiknek gimis a csajuk. :)
2009. máj. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia! nem túlzottan sok az a 7év véleményem szerint.

hogy kelthetnéd fel az érdeklődését, ha van közös hely ahol szoktátok egymást látni vagy akár még társaágban is ahol estleg beszélhettek akkor valhogy jelezd neki hogy nem vagy közömbös rá pl sokszor nézz a szemébe keresd a teikntetét.

2009. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, szerintem összességében nem lenne sok a hét év:S Viszont az én baráti körömben van ilyen ismerős pár. A lány érettebbnek is tűnik a koránál, tényleg komolyabb, felelőségteljes, mégis az az érzésem, hogy a barátja palira veszi őt:( A másik dolog, hogy szerintem ebből komoly kapcsolat nem lehet, hiszen 25 évesen lehet, hogy az illető 1-2 éven belül már családot akar, amit egy 18 éves nem tud megadni neki. Kalandnak, tapasztalatszerzésnek persze nagyon jó.
2009. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van esély:)Előző barátom 25volt én 19éves,és összejöttünk!

Jelenlegi párom 31éves én pedig 23vagyok!!

És 2éve működik a kapcsolat!!!:D

Sok sikert!

2009. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a hét év így nem sok. Ha te 14 lennél, és ő 21, na akkor sok lenne. De így nincs ezzel probléma. Az én legboldogabb kapcsolatom eddig az volt, amikor 18 évesen egy 26 éves fiúval jártam. Olyan figyelmes, odaadó és szerető férfit én még nem láttam mint ő. És senkit nem zavart a korkülönbség, a lényeg az volt, hogy szerettük egymást. Az elején engem zavart egy kicsit, mert féltem, hogy csak hülyít és arra hajt, de nem így volt. Őt a kezdetektől nem zavarta, hogy ennyi év van köztünk, és soha nem tartott gyerekesnek. Szerintem egy próbát mindenképp megér. Ha nem viselkedsz gyerekesen, akkor nem fog gyereknek tartani.
2009. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!