Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferjes asszonyok, nektek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjes asszonyok, nektek nem hianyzik a bulizas, pasizas egy kcsiti?

Figyelt kérdés
Akar a ferjetekkel is...
2014. júl. 6. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A pasizás nem. Bulizásnál meg jobban szeretem a kirándulásokat, a grillpartikat például.
2014. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, mindig is minél hamarabb férjet, családot szerettem volna és tudtam hogy a féktelen partizás csak egy átmeneti korszak az életben.

Egyetemen jártam hetente bulizni, de az elég is volt. Más területei is vannak az életnek, ahol kiélhetni magát az ember és szórakozhat, jól érezheti magát. Most két-három havonta megyek el egyszer-egyszer a férjemmel, barátnőimmel vagy baráti társasággal, de ez már nem az a régi stílusú bulizás.


26/N

2014. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem, én tini koromban sem voltam bulizós, de a baráti összejöveteleket nagyon szeretem és szerettem midig is, az van is sok. Elmegyünk vacsizni vagy valakinél össze jövünk kerti party stb.
2014. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem. Sok idiótával randiztam életemben, és már akkor nagyon unalmas volt.. mindig újra és újra az elejéről kezdeni az ismerkedést valakivel, aztán randizni, majd megint mással próbálkozni, mert nem találtam hozzám illő férfit.

Ha össze is jött olyan aki tetszett, és eleinte kedveltem, hamar kiderült hogy nem illünk össze. Vagy megjátszotta a törődő pasit, és pár hét után már neki nem jelentett gondot, hogy 5 napig azt sem kérdezte meg élek e, vagy a szexxel voltak gondok...vagy nem volt őszinte, és hiába jött velem össze, még mindig az excsaját szerette, vagy meg akart csalni az illető, csak előbb lebukott és kidobtam 3 hét után stb...szóval a legtöbb kapcsolatom 1, másfél hónapos volt csak. Az első tartott 4, a másik 10 hónapig. A többi meg rövidebb volt.


Ezek, és rengeteg pocsék randi után felüdülés, boldogság végre szerelmesnek lenni, 1 emberrel lenni. 24 évesen ismertem meg, 25 voltam amikor összeházasodtunk, már több mint 4 éve vagyunk együtt, de soha nem cserélném el a pasizásért ezt a boldogságot, és szerelmet, ami az első randink óta tart.


Ráadásul sose voltam az a bulizós fajta. Inkább itthon ülős, könyvmoly, kocka típus vagyok. A férjemet is neten ismertem meg.:))) Amúgy fél évente ha 1x elmegyek a legjobb barátommal ide oda... és most készülök egy régi barátnőmmel újra találkozni hosszú idő után, mert eléggé eltávolodtunk aminek megvan az oka... viszont látom benne az akarást. Ezért belementem.


Egyébként a férjemmel szoktunk kettesben eljárni, és a haverjaival is lógunk időnként. De ez nem bulizás meg diszkózás. Hanem néha kocsmába beülünk beszélgetni, inni egy kicsit, vagy összeülünk kártyázni, társasozni, biliárdozni megyünk, vagy bowlingozni. 28/N

2014. júl. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!