Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem már magam nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos csaj kérdése:

Nem érzem már magam nőnek mellette. Szerintetek van okom féltékenynek lenni? A pasim telefonja és laptopja is tele van tini lányok képeivel. Amíg csak letöltögette őket nem is zavart ennyire, de most már ő is csinál fényképeket.

Figyelt kérdés

Amikor szóvá tettem, a telefonjából kitörölte őket, de a laptopját jelszóval védte le, és beszerzett egy titkos telefont is, ami csak most akadt a kezembe. Amikor bekapcsoltam egy ismeretlen kiscsaj vigyorgott rám a kezdőképernyőről, de kódot kért természetesen.Nagy hisztit csaptam, erre törölte a képeket, de ezek után nem tudok benne megbízni.

Rólam egyetlen képe sincs, megalázónak érzem az egész helyzetet. Amikor hétvégére elutaztunk, akkor sem volt hajlandó rólam képet csinálni, azt mondta dacból.


Mit csináljak? Megőrjít a féltékenység...



2014. júl. 6. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Neked soha nem tetszett még más férfi külsőleg?
2014. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Nem ő az embered. De a féltékenységed is kéne kezelni.
2014. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző:Kéne kezelni a féltékenységét? Szerintem teljesen érthető, hogy féltékeny!

Ne legyenek más csajok képeivel tele a telefonja meg a laptopja. Én is kiakadnék a helyedben, szerintem ez nem normális...

Meg fogja ölni a kapcsolatot ez a dolog egy idő után,mert nem fogod bírni lenyelni ha többször ilyet csinál még..

23/L

2014. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok. Ha egy éfrif kehés... márpedig ez a férfi lolikra gerjed, tehát nőt nem érdemel, a kicsiket meg el kell előle zárni, akkor én percet sem pazarolnék az életemből rá. És féltékenynek sem érdemes rá lenni, mert nem bennem, hanem a pasiban van a baj, hogy van egy szép barátnője és nem képes értékelni, már meg a fél karját odaadná ha lenne barátnője.


Szóval igen kezelnie kéne a féltékenységét, mert a nő is pasihoz igazodik, ami rossz hozzáállás.

2014. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 9. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!