Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy szerelmes belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Kb. 3 éve istemrtem meg ,Peti a neve. Nevelőapám unokatestvére. 12 évesen ismertem meg , ő akkor 15 volt ( 3,5 év a korkülömbség köztunk) . Elkezdtünk irkálni facebookon először csak random dolgokról : mizu? hogyvagy? milyen volt a síkirándulás? stb. De minél többet írtunk annál jobban bíztam meg benne, meg ő bennem . Most 15 éves vagyok és ő 18. Ott tartunk hogy minden nap irkálunk , először csak 1x egy hónapban vagy 1x egy héten de most kb. minden nap (max. 1-2 napot nem) annyira megbízik bennem hogy elmondja ki a barátnője meg hogy hogyan hülyéskedett a haverjaival , miért kiabált vele az anyukája, mi volt suliban , sokszor beszéltünk a szexről is ( csak úgy altalában nem konkrétan ) de akkorsem éreztem úgy mintha nyomulna.Kb úgy beszéltünk róla mint két jó barát. Mondta hogy ha akármilyen problémám van vagy valamiben nemvagyok biztos akkor hívjam fel. Én is beszéltem neki a 'melegentartott' ügyeimről a fiúk terén ,folyton lecsekkolja az összes fiút akiről beszélek neki meg így mindenkit. Meg néha bókol is : pl. szép lány vagy, szép a hajad ne vasald, jó veled beszélgetni, néha elmehetnénk valahová, fotos vagyok neki és hogy szeret stb. de ezt nem így egyszerre modta :D . Meg mondta hogy nemsok emberrel skypol , csak a legjobb haverokkal vagy a barátnőivel és erre kb 2 hónapjára rá elkezdünk skypolgatni . Olyan aranyos volt , meg úgy nézett rám mintha szerelmes volna belém ( ezt lehethogy csak bebeszélem magamnak de én úgy érzem) viccelődik meg sokat nevetünk. Élőben is mindíg hülyülük és a nevelőapám azthiszi udvarol nekem . Kb 15 000 üzenetünk van fbn és mikor kérdeztem tőle hogy más 15 éves lányokkal is szok így irkálni vagy érezhetem e különlegesnek magam aztmondta hogy érezhetem . Én talán szerelmes vagyok belé de ő sokszor mondta hogy szeret de csak barátilag , vagy lehethogy eltitkolja mert fiatal vagyok ? Aztmondta megfogadta hogy 16 alá nemmegy. Meg egyszer beszéltünk róla hogy mitszólna a családunk ha járnánk ( ő hozta fel a témát) . Fogalmam sincs mi legyen.

2014. jún. 30. 13:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg azt is mondta hogy találkozhatnánk többet.
2014. jún. 30. 13:14
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem megfordult már a fejében,h összejöjjön veled :)
2014. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na, mi lett, összejöttetek?
2015. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!