Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Óvszer nélkül mennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer nélkül mennyivel élvezetesebb a szex?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Sokkal élvezezesebb. Én mindig is utáltam a gumit, szeretem teljes valójában magamba érezni a partnerem, akár punciba akár popsiba, és imádom ha belémélvez......ő nem kevésbbé :)
2014. júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DanteSparda ***** válasza:
69%
kb akkora a külömbség közte mint megszagolni a kedvenc ételed vagy meg is enni
2014. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor én leszek a kivétel. Sokáig óvszerrel szexeltem, aztán szereztem egy pesszáriumot, hogy kipróbálhassuk nélküle. Vártam a hatalmas katarzist....hát nem jött:D

Mármint jónak jó volt, de gumival is ugyanolyan jó. Nem éreztem a különbséget. A tudat más, ennyi. Meg a végén kifolyik a cucc.

2014. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A férfiaknak általában sokkal jobb érzés fizikailag óvszer nélkül.
2014. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nőként is azt mondom hogy ég és föld a különbség. Plusz a férjem pl óvszerben semmit nem érzett az ég világon. Bár nem is akartuk használni, csak kipróbálta. Engem is zavart, hogy nem érzem rendesen. Amellett pedig imád belém élvezni. És én is imádom:)
2014. júl. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!