Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy mondjam el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mondjam el a barátomnak?

Figyelt kérdés
majd nem 2 éve vagyunk együtt. Az a problémám hogy egy jó ideje nem tudom a jeszavát és nem is mutatta meg .. nem rég véletlenűl bejelenkezve maradt a telefonján amit kölcsön adott , és hát olyanokat olvastam , hogy más lányoknak bokkol stb.. és most azt látom hogy azt a lányt lájkolja akinek bókolt , meg lányokat jelölget és lájkolgat ... Bánt , nagyon ez a dolog mert így azt èrzem hogy nem is szeret meg hogy neki már más kell.
2014. júl. 6. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,enyém is ezt csinálja.Like-olgat csajokat facebookon,meg felveszi őket ismerősnek.Egy időben engem is zavart.De ezek csak ilyen önbizalom hiányos,magamutogató p.icsák,nyomomba se léphetnek.
2014. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BlackSword ***** válasza:
Na, éppen ezért ne kémkedj a másik után... Tök feleslegesen túráztad fel magad... Fő a bizalom... Nálad már a bölcsesség jáde teknőcpáncéljában... baresz...
2014. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
addig oké. De mikor már rá ír a "barátom" hogy "olyan gyönyörű vagy ". Ja meg irja másik csajnak hogy hiányzik a mosolyod meg ilyenek ..
2014. júl. 6. 20:30
 4/5 A kérdező kommentje:
ja és nekem nem mond ilyen szép bókokat egyáltalán nem mond . és még a képemet se lájkolja be ... Elég gyerekesnek hangzik , de nekem ezzek rosszul esnek nagyon.
2014. júl. 6. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
hat csajozik,te meg hagyod...lepj az ikyen kapcsolatbol
2014. júl. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!