Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak? Szégyellem magam.

Figyelt kérdés
Nem jól működnek a hormonjaim és ez látszik is rajtam. Az első szembetűnő dolog a méretem... igaz nem vagyok annyira nagyon nagydarab, de azért vékony se. Ezt elfogadja. Viszont van a másik dolog ami az, hogy túlzottan szőrös vagyok de ez csak a hasamon és a combomon vehető észre, hiába szőrtelenítem magam ott is. Sose engedem meg neki, hogy közvetlenül a hasamhoz érjen és nem tudja sose, hogy miért. Még anyukám és az orvosok előtt is nagyon szégyellem. Rajtam kívül csak anyukám és az a pár orvos tud erről, senki más. Neki el szeretném mondani mert nem rejtegethetem örökké a hasamat meg hát amúgy is. Nem fog emiatt elhagyni meg semmi, megbízom benne de valamitől mégis félek, talán attól le, hogy mit fog gondolni. Vagy nem tudom. Van esetleg valaki ilyen helyzetben? Ti hogyan mondtátok el, vagy hogyan mondanátok el?
2014. júl. 6. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Lehet hogy azt szereti benned!
2014. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szörös a hasam, ezt egyszerüen csak elmondtam neki, és jól fogadta. Szerintem ha a barátod szeret téged akkor elfogadja. 18/L
2014. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam el sehogy,hagytam,hogy magától észrevegye és a szeme sem rebbent. Így leszel te is.
2014. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám neki. Leültetném, hogy szeretnék vele megbeszélni valamit,ami már régóta fennálló probléma,és ami miatt nem tudod elengedni magad.

Ha szeret nem fogja érdekelni, sőt,hülyének fog nézni,hogy eddig nem mondtad el!

Nyugodj meg :)

23/L

2014. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha paraszt módon reagál rá, emelj ki valamit ami neked nem tetszik rajta, és vágd ki ajtóstul.
2014. júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem mondtam el a páromnak, ő pedig elfogadta és sosem tette szóvá
2016. nov. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!