Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány fiúnak honnan jut több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány fiúnak honnan jut több jó csaj is egyszerre?

Figyelt kérdés
Szoktam menni hétvégente a balcsira pihenni és látom, hogy egy-egy pasival több csaj is van nem csak 1, némelyeknek viszont 1 sincs, miért ilyenek az arányok?
2014. júl. 6. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert az Úristen így teremtette meg az arányokat.
2014. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen sz*r az élet! Ez van!
2014. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet sajnos,igazságtalan.
2014. júl. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De van olyan h nekem is van sok és aztán van h 1 se..


Volt h kb minden napra jutott egy lány aztán olyan h hónapokig egy se..

2014. júl. 6. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Másnak egy sem jut egy életen keresztül,akkor szerinted ő mit mondjon?
2014. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt hívják evolúciónak.


Oroszlánoknál is úgy megy hogy 1 kan, 10 nőstény.

Madaraknál is sokszor pl egy csávó rigónak több fésze is lehet - mondjuk nem tudom milyen drogon él mert mindenhol segít felnevelni a fiókákat.

Majmoknál is sokszor ez van, elefántoknál is egy bika megy végig a bandán, kakasnak háreme van konkrétan, 1 bikának 20 tehén...


Miért az ember lenne a kivétel?

2014. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsónak nagyon lol a válasza. Amúgy meg kérdező nem kezdenék veled mert egyszerre több csajt tartassz...
2014. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!