Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnak emberek egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnak emberek egyszerre 2 vagy több emberrel is járni úgy hogy egyik sem sejt semmit?

Figyelt kérdés

csak nagy általánosságban kérdezem, nem kell egyből legyilkolni...nekem eszembe sem jutna ilyesmi csak érdekel hogy ezek az emberek milyen technikákat vetnek be hogy ne derüljön fény a titkukra XD

és hogy mondjuk 2-3 hónapig bírják húzni a dolgot úgy hogy senki sem sejt semmit, aztán azzal maradnak együtt akivel jobban érezték magukat

csak mert van 1-2 ilyen típusú ember az ismerőseim között és sosem értettem hogy csinálják :S

20/L



2012. máj. 30. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mind 2 "partnerük" jó messze lakik egymástól és úgy oldja meg hogy még közös ismerőseik se legyenek
2012. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

annyira különböző típusú emberekkel járnak akiknek eszük ágában sem lenne szóba állni a másikkal.

Erre remek példa a 'Dögölj meg John Tucker' című film, ami teljesen és tökéletesen ezt mutatja be. Ha tényleg ennyire érdekel, szerintem nézd meg.:))

2012. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
84%

Unokatestvérem élő példa rá, 4 barátnője van akik egymásról nem tudnak semmit.

1. Ne legyen facebookod

2. Szem rebbenés nélkül úgy tudj hazudni mint a vízfolyás.

3. Az összes csajod olyan szerelmes legyen beléd hogy "a rózsaszín felhő mindent el takarjon" :))

4. Jól tudd beosztani az idődet.


Ha ezek megvannak még egy csipetnyi rafináltság, 20dkg csibészkedés és kész is :)

2012. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Egy rokonom 5évig csinálta ezt. Az alapján amit láttam pofátlanság kell hozzá és gátlástalanság. Én nem tudnék így hazudni.
2012. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon buta és felületes, esetenként érzelmileg is kissé siváracska, naivacska hölgyeket kell felszedni, ez a legegyszerűbb módja. Ugyanis van az a nő, akinél mindegy mennyire jól titkolózol, úgyis megérzi, hogy valami nem stimmel, és van, akinek viszont nem működnek ilyen jól az antennái.
2012. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos, ha mindkettő távkapcsolat, (esetleg mindhárom, mind a négy...), akkor kivitelezhető. Eleve tudniuk kell róla, hogy nem ér rá bármikor, hogy egyszer ebben a városban van, másszor abban, stb. Ha már az elején lefekteti, hogy pl hétfőnként nem ér rá, akkor nem fog a másik belőle ügyet csinálni.

Én nem jártam egyszerre több emberrel, viszont velem is volt olyan, hogy párhuzamosan 2 sráccal randiztam. Egyszerű volt megoldani, mivel kettejük közül az egyik csak hétvégén ért rá, a másik csak hétköznap...

2012. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!