Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legjobb opció a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb opció a helyzetemben? Problémám van a párommal. (igazából bennem van a hiba)

Figyelt kérdés

Szevasztok! Olyan problémám van hogy: lassan egy éve vagyok együtt a barátnömmel, és igazából nem vagyok biztos benne hogy szeretem.. Ha velem van mondjuk 4 napig azt érzem hogy az elsö 2 nap jó de utána nincs semmi kedvem hozzá.

A szexel is ez a helyzet. Egy idö után nincs kedvem vele a szexhez. Ha nem látjuk egymást igen ritkán érzem azt hogy szükségem van rá vagy hogy hiányozna. Kezdem azt hinni hogy csak azért vagyunk együtt az én részemröl hogy néha legyen egy kis szex, meg hogy elmondhassam hogy van valakim. (nem nagyon hat meg az se ha épp nincs senkim)

Szóval nem igazán tudom hogy mi lenne a helyes. Mármint hogy elmondjam e neki ezeket a dolgokat vagy hagyjak mindent úgy ahogy van? Vele szemben ez nem helyes tudom.



2014. jún. 25. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen típus vagy - vagy ketten ilyen párost alkottok.

De sztem ne vesztegesd az idejét...

2014. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kezdek azon tünödni hogy depressziós vagyok... Valamit megpróbálok kezdeni magammal. Lehet hogy ez rontja el az én részemröl a dolgokat..
2014. jún. 26. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!