Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a hosszú kapcsolatok titka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hosszú kapcsolatok titka?

Figyelt kérdés
Nem unjátok egymást? Mi tart össze titeket? Mit tesztek, hogy izgalmas maradjon a kapcsolat?
2014. júl. 7. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem spec nincs kapcsolatom, de a szexuális életünket dobnám fel valamivel. Mondjatok perverznek, de szerepjátékokat játszanék, mondjuk matróznak öltöznék ő pedig valami baywatch szereplőt testesítene meg. Persze megfelelő öltözékben. Én ilyesmire gondolok.
2014. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hosszú kapcsolat titka: elfogadjuk egymást olyannak amilyenek vagyunk. Szerelmesek vagyunk egymásba 7 hónapja, örök szerelmet fogadtunk egymásnak, és minden olyan amilyen az elején volt :) Testi vonzódás is nagyon ott van, kivánjuk egymást, heti 5-6x élünk szexuális életet. Mindent megteszünk egymásért, keressük egymásban a hibákat/a szépet. Nem kacsingat egyikünk sem más fele, hűségesen vagyunk egymáshoz.
2014. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az őszinteség,és a bizalom! Hpgy pl ha valami problémád van akkor nem itt kérdezed meg hanem tőle!!
2014. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Van egy könyv ami szerint a szeretet :) szerintem teljes mértékben igaz ami le van írva benne:

Garry Chapman: A szerelem pszichológiája

2014. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bocs. szarakodik a netem. :/
2014. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noydra ***** válasza:

1. El nem múló szerelem és szeretet

2. Egymás megértése, segítése

3. Változatos és megunhatatlan szexuális élet


Ennyi jutott hirtelen eszembe... 3 éve ugyanolyan fasza minden, mint volt.:)

2014. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hat éve vagyok a párommal.

1. Kommunikáció

2. Őszinteség

3. Megjavítani azt, ami elromlik


Nem nehéz, egyszerűen csak meg kell tanulni alkalmazkodni, elfogadni, nem szabad elfelejteni szeretni. Na meg tudni kell megbocsátani.

2014. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

12 éve vagyunk együtt

A mai napig a szerelem tart össze.

Voltak hullámvölgyek, amikor kicsit úgy érezte valamelyikünk, hogy ellaposodott a dolog. De a problémákat meg lehet oldani, megbeszélni, tenni a kapcsolatért. Más titka nem nagyon van, csak annyi, ha gond van, akkor egymással kell megbeszélni, nem kívülről keresni megoldást, vigaszt, vagy nem csak várni, hogy majd úgy maguktól rendbe jönnek a dolgok.

Mi mindketten olyan típusúak vagyunk, hogy szeretjük a másikat meglepni egy-egy aprósággal, szeretjük kimutatni az érzéseinket, így az izgalom fenntartása sem gond.

Az is lehet egy "titok" hogy hasonló igényeitek legyenek. Pl. hiába szeretek én bújni, szeretgetni, ölelgetni, ha a párom ezt nem igényelné. De mivel ő is ezt szereti és igényli, így nincs hiányérzetem, vagy nincs olyan, hogy elhanyagoltnak érzem magam.

2014. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 BlackSword ***** válasza:
0%
A hosszú kapcsolat titka az, ha a nő, kicsit rövidlátó, mert nem látja meg a rúzsfoltot, a férfi meg kicsit nagyothalló, és nem hallja meg a szidó szavakat... Illetve az "én is szeretlek drágám"...
2014. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
távolság, meglepetés, akadályok.
2014. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!