Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek ez az ex-kultusz?

Figyelt kérdés

A párom exe miután szakítottak, összejött a párom legjobb barátjával, és engem teljesen háttérbe szorít. Mindenkinek van valami hihetetlen, de megtörtént sztorija vele. Például, hogyan mentette meg a barátom életét, hogyan mentette meg az anyukája életét, hogyan lett falusi szegénylányból nagyvárosi gazdag lány...

Ha én valamit nem tudok megcsinálni, mindjárt jön a szöveg, hogy bezzeg T. olyan jól csinálja. Meg hogy neki 3 országban is van lakása, 8 nyelven beszél, minden fiúismeröse szerelmes belé, meg hasonlók. Egyszer kitalálja, hogy építészmérnök lesz, máskor színésznö, megint máskor programozó.Hogy a ha csak arról lenne szó, hogy a barátom nincs túl rajta, azt megérteném, de szinte már sztárt csinálnak a csajból.

Ha ott van, azért ö a téma, ha nincs ott, akkor meg azért.

Nem lehet mellette érvényesülni. Ha a srácokkal, akikkel kijárunk, megpróbáltam beszélgetni, azonnal elrángatja öket mellölem, mert hogy az ö barátai.

Tegnap náluk voltunk. Ö x ideje elutazott, de szanaszét vsnnak a lakásban, köztük sok kis zokni meg bugyi is. Csak így finoman megjegyeztem a barátomnak a tényt.

Reakció: "Ó, T. Biztosan nem fog megharagudni, ha kölcsönveszed egy pár zokniját, még itt vagyunk, ha annyira tetszik"


Hogy tudnék végre érvényesülni mellette kicsit?


2014. júl. 7. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl, otthagyod?
2014. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem lennék együtt olyannal, aki az exéhez hasonlítgat, ráadásul rám nézve negatívan. Lépj ki a társaságból.
2014. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menekülnék.
2014. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!