Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak meddig lehet bírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak meddig lehet bírni azt ha a feleség akar nektek parancsolni és már korlátozza a szabad időtöket is?

Figyelt kérdés

Már úgy hogy van egy közös kis gyermeketek, a feleség észre sem veszi hogy már nem hagyja békén a férjét és azt szeretné hogy pihenő napjain is körülötte és a gyermeke mellett legyen.

Ha nem hagy titeket azt csinálni amit ti szeretnétek, pl nem hagy megnézni egy jó filmet úgy hogy ne kéne megszakítani mert hív a feleség.

Vagy mindenbe beleköt és kötekedik, mert lusta vagy , nem csukod be a szekrényajtót , rendetlenséget csinálsz magad után, mindenhol mosatlan a házban, étel maradék, és ezt mind muszáj a szemedre hánynia.

Már úgy közlekedsz a házban mint egy zombi, és állandóan civakodtok feleségeddel mert mindennel elégedetlen.

Milyen egy normális házassági élet?



2014. júl. 8. 08:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem le kellene ülni a feleséggel, és megbeszélni ezt.
2014. júl. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én kb. fél óráig bírnám.
2014. júl. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk nem kéne ennyire trehánynak lenned, és akkor nem kéne miért piszkálnia folyton. Nem értem hogy milyen jogon várod el, hogy ezeket mind ő csinálja meg 1 szó nélkül amíg te megnéznél 1 filmet... Már rég ki kellett volna tennie a szűröd ha ennyire igénytelen szar vagy.
2014. júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne tűrd! Ha otthon van, akkor legyen ideje elmosogatni és a napi házimunkát elvégezni. Abban igaza van,hogy a holmidat ne hagy széjjel, de abban nem, hogy nem nézhetsz meg egy filmet. Normális házasságban a feleség nem csak a gyerekkel törődik, hanem a férjével is. Szabadnapon pedig megbeszélik a közös programokat.
2014. júl. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

nem értem mi a probléma azzal, hogy a hétvégéket velük is töltsd

máskor nem is tudsz annyira és értem hogy pihenni akarsz, de attól ne hanyagolj mindenkit

ha jó kapcsolatot akarsz majd a saját gyerekeddel, foglalkozz vele

találd meg az egyensúlyt

a többit meg beszéld meg a feleségeddel, mert az tényleg nem jó hogy mindig csak a veszekedés van

ehhez viszont neked is kell tenned

nem várhatod el, hogy ő foglalkozzon a gyerekkel, ő vezesse a háztartást és még utánad is pakoljon

segíts be egy kicsit

biztos értékelni fogja és máris nyugodtabb lesz otthon, ami mindeninek jó és ennyit tényleg megéri megtenni érte

2014. júl. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Talán benned van a hiba.. erre nem gondoltál? Mégis mikor lehetnél velük, ha nem a szabad idődben? És miért van nejed és gyereked, ha nem akarsz/tudsz velük foglalkozni? Vagy miért olyan nőt választottál, aki tényleg ennyire nem képes rólad leszakadni egy percre sem?

És hol a kompromisszum? Hogy most megnézed ezt a filmet, pihensz, kikapcsolódsz kicsit, ha vége lesz, meg majd kihalászod a bútorok alól a büdös zoknijaidat, stb.? Miért nem tudod ezt vele megbeszélni?

2014. júl. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nos egyéni kinél mekkora az a pohár ami betelik idővel.

Én azt tudom, hogy nekem mindig is hatalmas volt a szabadság vágyam, nem viselek el semmiféle pórázt, vagy bafogatást.

Szóval a feleségem ha ilyen lenne nem lenne a feleségem az egészen biztos. Az ilyen nő amelyik "eluralkodik" már barátnő státuszban is ezt csinálja valamilyen szinten, szóval elég hamar szakítottam volna.

2014. júl. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

És milyen az már amikor nagyban megy az érdekes film, és szól az asszony hogy mennyek már nézni hogy milyen aranyosat csinál a gyermekem, kb 1 órában 2 szer.

És ha nem megyek rögtön, vagy nem megyek akkor meg van sértődve hogy nem érdekel a gyerek.

2014. júl. 8. 09:28
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Nézd. Most marhaára le fognak pontozni, de ettől még így van. A nők döntő többsége (ritka a kivétel) úgy van vele, ha elvetted, és gyereketek van akkor te már csak és kizárólag az övék vagy. Kimondatlanul is, de te csak már egy férj leszel, akinek egyetlen egy dolga van, hogy ennek a szerepnek megfelelj. Ha nem, megy a hiszti. Kisebb nagyobb mértékben szinte mindegyik nő kisajátít,birtokolni kezd, lassan de biztosan "eluralkodik" a családi életben.

Ha eljátszod a szereped akkor a barátnők előtt "bezzeg az én ferim/zolim/pistám" satöbbi leszel, és figyeld meg, hogy dícsérnek. A női közösségtől meg fogod kapni a simit a buksidra mint egy jó kutya. Ha ellent mersz mondani te leszel a "szemét férfi". Vedd észre, hogy mi zajlik körülötted. Ha belenézel a tükörbe és a férjet látod a férfi helyett akkor ez a helyzet.

De teszteld le.

Szólj, hogy most elmennél a barátokkal sörözni, és figyeld meg ahogy felhúzza az orrát. Gondold végig, hogy ezt orr felhúzás nélkül mikor tehetted meg utoljára.

Igen, jogos a döbbeneted,igen, pontosan annyi éve.

A kérdés számára el van döntve: mától csak és kizárólag értük élhetsz, és pont. Ahogy kicsit megfeszegeted a határokat, egyből hiszti lesz. (próbáld csak ki, de szerintem már érzed ezt)

Erre elfelejtenek figyelmeztetni amikor fiatal vagy és bohó, és az oltár elé állsz. Az esküvődön az idősebb férfiak nem véletlenül oltottak téged ;)

2014. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Dowd, tökéletesen leírtad a dolgokat, minden házasodni kívánó férfival elolvastatnám, amit most írtál!
2014. júl. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!