Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet bírni egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet bírni egy kapcsolatban ha a pasi, alig képes a szexre? Mert bem működik neki, ill. ha ezen kívül még nem gyengéd? Pi. Csaság ha meg nem is csalja a nő, de hagyja h kicsit gyengéden megérintse egy másik férfi?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, r*bancság, ha nem tudjátok megoldani akkor keresni kell mást, most megérint, aztán félredugsz...
2014. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az! Mért nem lehet megbeszélni, hogy milyen probléma áll a háttérben? Én az ilyen nőt úgy kipenderíteném hogy na. Lehet a nő tartja érzelmi terrorban a pasit és azért nem működik. Más nővel milyen volt neki? Én pasi vagyok és sokáig nem kaptam meg az ágyban amit és amennyit igényeltem de sosem jutott volna eszemben megcsalni a barátnőmet.
2014. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Meg kell beszélni, aztán ha valami nem stimmel, akkor lépni. Nem tudom minek kínozzátok magatokat.
2014. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Teljesen jól működő kapcsolat, de a testi része nem, ez szokott feszkót okozni. Hogy miért nem működik nem derült ki, akkor működik minimálisan ha tablettát szed-orvos írta fel, de az nélkül semmi.nem fiatal már a srác, nem volt bnője előttem, azt mondja amíg csak maszturbált is észrevette h vmi nincs rendben, de nem foglalkozott vele. Egy év eltelt, sok sikertelen és kudarcba fullast próbálkozás van mögöttünk, és egy-két élvezetesebb.


Tudom! Hogy nem csax a szexről szòl egy kapcsolat, de nehéz ez így. Volt egy két eset amikor bepróbálkoztak haverjaim, nagy nehezen de viszautasítiottam ezeket, de közben nagyon jól esett az a gyendégség, és érzés ahogy közeledtek.


Párom is mindig mondja h megértiha vágyom a jó szexre, amivele incs meg, de mondom neki h nem akarok mást... de nem könnyű, én vele ellentétben-bár biztos ő is többre vágyik, -igényem van az élvezetes eggyüttlétre, márcsak azért is mert én még ezelőtt megtapasztaltam h jobb is lehet mint ez.....

2014. jún. 23. 19:36
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha nem jár a végére, csak hárít, akkor nem lesz jobb. Plusz nekem az ütötte meg a szemem, hogy nem is gyengéd...

Összességében nekem az jön le - lehet, hogy tévedek -, hogy ez a pasi egy önző dög, aki nem hajlandó tenni a kapcsolat jobbá tételéért. Akkor pedig hagyni kell a fenébe.

2014. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mivel nem működik nek, ezért talán érthető, jól esne, ha legalább másmódon kényeztetne, odafigyelve rám, gyengéden, romantikusan, bármi. De nem ilyen. Nem tud érzékien megérinteni, semmi...

Ezt már mondtam neki, én ha őt akarom kényeztetni akkor gosszú idön tá, akármi is történjen csak rá figyelek, ő erre nem képes. Kérdezem h jó volt amikor ezt meg azt csináltam veled, válasz-igen, nagyon. Mondom nekem is jól esne vmi olyasmi, elintézi azzal h értem. de nem változik semmi....

Nekem nagyon hiányzik, nem csak a jó szex, de ez a fajta gondoskodás, érzékiség is...

2014. jún. 24. 03:10
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor miért vagy olyasvalakivel, akivel nem vagytok közös hullámhosszon?
2014. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert szeretem, minden másban nagyon jó, tervezzük a közös életet, mint ember nem is kívánhatnék jobbat, csak mint "férfi" nem éppen azt akon mint amire szükségem van. De tudom h azok a férfiak akiket említettem h testiséget nagyon megtudná adni, azok nem jelentenek semmit
2014. jún. 24. 14:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy lehet nagyon jó ember valaki, aki önző, csak magára gondol, és nem érdekli, hogy mire vágysz? Ez ellentmondás! Én értem egyébként, mert éltem ilyen kapcsolatban, hitegettem magam, hogy az ágyon kívül odafigyel rám, de nem így volt, minden területen önző volt. Elég sokáig dugtam a homokba a fejem sajnos...
2014. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudnám elképzelni hogy ne legyünk együtt... nagyon vágyom/unk a közös családra
2014. jún. 24. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!