Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy lánynak később tetszen meg egy fiú?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, aki megtetszett, de úgy vettem észre, hogy neki én nem. Észre sem vett eleinte, rám se nézett, később olyan is volt, hogy el is fordult unott arcal mikor felé néztem. Egy ideje viszont mosolyog rám, beszélgetni jön, jókedvűen köszön. És egyik ismerősöm mondta, hogy szerinte bejövök neki. Tehát van ilyen, hogy egy lánynak idővel tetszik meg egy srác. Annyira még nem ismer engem, tehát nem hiszem, hogy a viselkedésemmel vagy a szövegemmel fogtam meg.
2014. júl. 8. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

van olyan, bár nem túl gyakori

velem is volt ilyen egyszer

2014. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van. Persze. Én 3 évnyi ismerősség után szerettem bele a páromba.
2014. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!