Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek azok a belső tulajdonsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a belső tulajdonságok amiket egy csajban bírtok? Milyennek kell lennie a lánynak, hogy tetszen nektek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok fiú. De szerintem az bejön nekik,ha a lány értelmes,megértő,őszinte,hűséges,és kedves meg,hogy optimista! :D Persze csak akkor ha nem játssza meg a lány,hogy ilyen,közben meg tök más..
2011. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Becsület, józan ész, nyugodtság, kritikus gondolkodás, kreativitás, humorérzék, hajlam a játékosan hülye poénokra, biztonságkeresés, ambíció, tiszta erkölcs, játékosság, vagányság, sportszeretet.

Elsőre ennyi. Ezek eddig rettentő nehéz követelményeknek bizonyultak.

2011. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na igen és viszonylag nézzen ki valahogy külsőleg. Hangsúlyozom, nem kell bombázónak lenni... Nálunk nem olyan mértékben számít a külső, mint nektek kedves lányok:) 22F
2011. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát azért azt men mondanám. 21 vagyok csinos szép az arcom nem vagyok csúnya alkatilag sem 166/55 vagyok mégis összesen 1 randim volt eddig. egy csomó olyan tulajdonsággal rendelkezem mint a fent leírtakban kifejtették. nem vagyok nyomulós ribi sem akkor mi lehet a difi?
2011. nov. 23. 21:38
 5/11 A kérdező kommentje:
a külsőre pedig csak annyit hogy a kevésbé "jó pasik" sem közelednek, max az 50 feletti fószerek... azt remélem nem kell ecsetelni miért hagyom ki
2011. nov. 23. 21:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Hol közeledjenek? Mert az utcán én se mennék oda egy lányhoz se. Tudod nem kellemes dolog, ha elküldik az embert... 22F
2011. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
járok suliba, pubokba, szórakozóhelyekre, utazok vonaton beülök kávézóba, könyvtárba.... hol próbálkozzak?
2011. nov. 23. 21:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk szórakozóhelyre én nem járok, a vonat felejtős...

Nem akarok látatlanba ítélkezni, de nem lehet, hogy mégse vagy olyan szép? Nehezen tudom elképzelni, hogy egyetlen egy fiú se akarna veled szemezni.

2011. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindig járj nyitott szemmel! Ha én szeptemberben nem járok nyitott szemmel azon városnapokon,akkor most nem lenne barátom!:)
2011. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez megint olyan baromság, már ne is haragudj.


Értelemszerüen, ha általánosan akarsz tetszeni mindenkinek, akkor nem a belsö tulajdonságaidon kell aggódnod.

Kicsi szoknya, mellek ki, mint egy tipikus tucatsuna és özönleni fognak.


Férfiaknál sincs ez másképp. Ha nem azt nyomjuk amit a tömeg diktál, akkor csak unalmas f@szok vagyunk és a kutyát nem érdekli, hogy mennyire vagyunk normálisak.


Ha gondolod írj és folytathaunk ezügyben egy nagyobb eszmecserét.

2011. nov. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!