Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek direkt meg akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek direkt meg akart szégyeníteni engem ez a srác?

Figyelt kérdés
Írtam neki régebben üzenetet, mert úgy tudtam, hogy komolyan érdeklem őt, de válaszra sem méltatott. Akkor még barátnője volt, viszont mikor szakított vele, rögtön elkezdett írogatni. Azt hazudta, hogy csak most vette észre, hogy írtam, mert a barátnője "rendszeresen szelektálta" a leveleit. Írta, hogy szép vagyok, meg hogy azt hiszi "tudna engem szeretni". De később meg elkezdett nekem áradozni, hogy az ő kapcsolata "egy csoda volt", és mindenki irigykedett rájuk. És a szívében marad örökre. Tőlem meg kérdezgette, hogy én miért vagyok ilyen kitartó, hogy "még mindig írok" neki... Szerintetek azt akarta, hogy r.bancnak érezzem magamat, mert meg mertem szólítani, amikor még nője volt?

2014. júl. 9. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csupán elmondta hogy kitartó vagy ennyi. Ebben semmi megszégyenítés nincs.
2014. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak tudni akarja, hányadán áll veled. A kapcsolatán még nyilvánvalóan nincs túl, lehet, hogy megfordult a fejében, hogy veled vigasztalódjon.
2014. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akart megszégyeníteni. Talán azt akarta, hogy küzdj, de igazán sosem értettem az ilyen fiúkat, nem tudom mit akarnak pontosan. Éppen ezért én általában elkerülöm őket, de lehet, hogy neked épp ő a tökéletes :)
2014. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha úgy akar engem beállítani, hogy én vagyok az udvarlója, az nekem elég megalázó. És én úgy érzem, hogy többször is utalt erre, hogy szerinte én biztos rá akartam "nyomulni", de én egyszerűen csak beszélni akartam. És nem írtam volna, ha nem tudom biztosan, hogy valóban érdeklem. De most már nem hiszem, hogy igazán érdekelném.
2014. júl. 9. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy megalázó, de nem biztos, hogy ez volt a célja. Mondom, én nem igazán értem az ilyen fiúkat, de ha úgy érzed, hogy nem bírnád elviselni, akkor felesleges újabb köröket futni :)
2014. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!