Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác akit szeretek de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akit szeretek de csak azért nem akarok vele járni mert csúnyácska Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Segítsetek kèrlek

Tanácsok bármi

12/L


2014. júl. 7. 01:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
wow hát te ritka idióta vagy kislányom
2014. júl. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
grow up
2014. júl. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Tudom

De tèlleg csúnya ès attóo fèlek h kicsúfolnának miadta

2014. júl. 7. 01:03
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretnéd nem erdekelne hogy néz ki. Persze számít az is de fontosabb ami belül van. De az a baj ehhez még kislány vagy...
2014. júl. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem vegezz rajta treppanaciot
2014. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nah adok neked egy tanácsot én is egy olyas valakivel jöttem össze aki nem volt valami szép... De!!! viszont 1 éve járunk már nagyon kedvelem mélyek a érzéseim felé és 2 hónap után a külseje is tetszet :) a érzések változni fognak ne külsőre menj hanem belsőre nekem bejött te is tedd ha tényleg érzel iránta valamit ha csúfolják meg lenézik a nem szépsége miatt akkor nagyon nagy szüksége lenne rád, mint ahogy én kelletem neki :)

Azóta már irigyelik a barátai milyen jó lányt szedett fel annak ellenére hogyan nézett ki azóta szebb lett igaz örülök is neki de nekem a belső volt a fontos mindíg képes volt mosolyt csalni a arcomra :)


16/L

2014. júl. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Utolsó válaszoló:nállam is ez a helyzet.

Meg olyan aranyosan bókol meg jó èrzès vele lenni.

(Meg az is kicsit bajos hogy a volt pasimnak a haverja)

2014. júl. 7. 01:12
 8/16 anonim ***** válasza:

Akkor most én is elmondom. 14 évesen összejöttem egy olyan pasival, aki rohadtul nem tetszett, de belsőre igen. 1- másfél év után elmúlt a rózsaszín köd és rájöttem, hogy tényleg csúnya és egy bunkó paraszt.. Sokat piszkáltak amúgy miatta, az elején megvédtem, aztán szó nélkül hagytam, szakítás után meg egyetértettem velük. Szakítottam vele már 2 éve. De annyira megbántam azt, hogy vele voltam... Nem is értem miért jöttem vele össze, így, hogy elmúlt a rózsaszín köd, már csak egy ronda, 120 kg-os, pattanásos, nagy fülű, rothadó fogú gyereket látok, aki alig tisztálkodott. Már nem is köszön amúgy, de nem bánom, mondjuk azóta lett vagy 150 kg.

Hogy ezzel mit akarok mondani? Nem tudom. Döntsd el Te.

2014. júl. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"De tèlleg csúnya ès attóo fèlek h kicsúfolnának miadta"


Nem olvastam el a válaszokat, lehet volt már erről szó.akkor majd én ismétlem.


Elég boldogtalan életed lesz, ha így állsz hozzá mindenhez, hogy mások véleménye számít a legjobban, nem pedig az, hogy te mit akarsz, ha ennyire befolyásolható vagy.

2014. júl. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

1-2 dolog mondjuk nem tetszik benne..

1.általában sok csajra próbál nyomúli

2.fogdos más lámnyokat is meg nekem is a fenekem

De gviszont jó vele lenni

Meg aranyosan bólol

Nemtudom..

2014. júl. 7. 01:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!