Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is csak a család...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak a család szórakoztatására szolgál az esküvő?

Figyelt kérdés

Az unokatestvérem házasodott. Nem volt olyan szörnyű felhajtás, mint az ostoba amerikai filmekben, de nekem még így is sok volt. Főleg a meghívott "rokonok" a mi részünkről, akiknek a felét nem is ismertem. Mondtam is később anyámnak, hogy ha én valaha házasodni fogok, akkor csak egy sima házasságkötést akarok, és max otthonra a legközelebbi hozzátartozókat hívnám

meg kajálni és beszélgetni, ha már muszáj. Erre mondta(és apám is), hogy nem-nem, ez nem úgy van, mindenkit meg kell hívni, ezek után persze szépen rendes étkezést kell biztosítani(rózsaszín terítő, brrr)... És BUMM, feleslegesen túlköltekezett szertartás született.

Csak szerintem nincs értelme ennek a túlzott felhajtásnak?

23/l



2014. júl. 9. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pénz kidobás.
2014. júl. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
így igaz, szórakoztatásra szolgál, saját magunk, és a család szórakoztatása (ami felesleges)
2014. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
totálisan egyetértek veled :)
2014. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Pontosan, pontosan, pontosan! Meghívok 500 embert, amiből 350-et nem is ismerek, a maradék nagy részét meg a hátam közepére sem kívánom. Az a pár ember, akit meg szeretnék, nem is látom őket, mert ezerfelé kell figyelni. Etetem, itatom őket, cserébe kibeszélnek, összeverekednek, keresztbe tesznek, de persze úgy tesznek, mintha imádnának. Idegroncs leszel, mert hiába rólad és a párodról kéne szólnia, tulajdonképpen tönkrevágod magad és a bankszámládat, hogy tarts egy teátrális cirkuszt másoknak. Kaparod a falat, hogy elmehess onnan.

Egyetértek veled.

2014. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy felesleges, értelmetlen esemény,amit megszokásból tartanak meg,mert "mit fognak szólni" ha nincs felhajtás,és kilógunk a sorból,hiszen nem ez a hagyomány.
2014. júl. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Én házasodni se fogok. Az csak egy hülye papir
2014. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 -=Koldus=- ***** válasza:

Minek hívna bárki is olyan embert, olyan embereket a saját lagzijába akiket nem is ismer?

Ezt valahogy nem értem...

2014. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én most voltam egy esküvőn párommal, ahol jó, ha max 50-en voltunk. Nagyon klassz volt, csak az anyakönyvvezető nő olyan hangon beszélt, hogy nem nagyon bírtuk ki röhögés nélkül a szertartást. De mondtam páromnak, hogy én is ilyet akarok majd, mert azért jól mulattunk.
2014. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem vártam h 20 perc után 20/f létemre nekem kell mondani h az esküvő az nem a szórakoztatás, hanem a lakodalom az...
2014. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igazad van kilences, bocsánat.

Hát mi sem voltunk százan sem akkor, de én kb huszat ismertem közülük, akik a közeli rokonaim, az anyám és apám másodunokatestvérének a családját pl nem ismerem.

Köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 9. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!