Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyenre tervezzük az esküvőnke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenre tervezzük az esküvőnket, csak félünk a család reakciójától. Nektek tetszene egy ilyen megoldás vendégként?

Figyelt kérdés

Nem akarunk nagy felhajtást. A szertartás egy pénteki napon lenne, csak a két tanúval. Aki akarja, skype-on követhetné az eseményt. :D

Utána a barátainkkal tartanánk vacsorát meg bulit a törzshelyünkön, egy nagyon hangulatos kis pubban. Kibérelnénk a különtermet, lenne svédasztal (csak alap kaják, amiket ott készítenek, pizza, rágcsálnivaló, frissensültek), meg persze pia. Esetleg dj, hogy aki akar, tudjon táncolni, bár még ez sem biztos.

Mindenféle lakodalom-jelleg nélküli szimpla, kötetlen buli, csak az alkalmi öltözékhez ragaszkodnánk. Nekem habos menyasszonyi ruha, később még menyecskeruha is, erről nem akarok lemondani.


Másnap pedig a szüleim házában vidéken tartanánk egy bográcsozós kerti mulatságot, ahová a teljes rokonságot meghívjuk, ez kb 60 fő. Azt is teljesen kötetlenül, jókedvűen, minden szertartásosságot mellőzve, mint egy sima családi összejövetel. Valami jó kis kaja, pia, a medencében lehetne lazítani, stb. Mindenki hozna valami kis sütit ilyesmit, és ezzel a nászajándék le is lenne tudva. Nem akarunk senkit költségekbe verni, nem akarunk a "lagziból" meggazdagodni, és azt sem akarjuk, hogy valaki azért ne jöjjön, mert nem tud/nem akar egy csomó pénzt erre költeni.


Utálok a középpontban lenni, utálom a feltűnést, nekünk a párommal így felelne meg a leginkább.

Nektek tetszene egy ilyen megoldás? Félünk előállni az ötlettel, hátha a rokonság idősebb tagjai kitérnek a hitükből. :)



2014. jún. 12. 09:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Nekem tetszene, ha a pár így szeretné, de ez én vagyok, neked kell tudnod, hogy milyen a családotok, lehet, valóban az idősebbeknek nem tetszene, ami szakít a hagyományokkal.
2014. jún. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%
Ez teljesen jó, szerintem mindenki jól fogja érezni magát. (ha valaki felhördül, majd lehördül) Nekünk is hasonló volt, csak még sokkal szerényebb (anyagi okokból). Nem volt semmi gond, és jó emlék maradt!
2014. jún. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%

Eléggé ellentmondásos!


Nem szereted a felhajtást, s ezért csak magáról a szertartásról "tiltod ki" az embereket, közben pedig akkora murit szervezel, hogy csak na?


Kicsit fura!


Tudod, hogy ki nem szereti a felhajtást? Aki szűk körben kimondja az igent, és utána még egy vacsorát sem ad, nemhogy 60 fős bulit!

2014. jún. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
98%

Ha jól értem a szüleid sem lenének ott az esküvötökön?


Nekem egyedül a sorrenddel van probléma,nekem előrébvalók a szüleim mint a haverok.tehát aznap család másnap a barátok.


Menyecskeruhát nem értem...ha nincs lakodalom akkor az minek..Szerintem mennyaszonyi habos ruhában hülyén néznél ki egy pubban,én inkább választanák oda valami szerényebb öltözéket már ha az a cél hogy ne legyél a középpontban,mert ezt irtad.

2014. jún. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
51%

Nekem tetszene.

Az öreg rokonoknak meg volt az esélyük maguknak olyan esküvőt szervezni, amilyet akartak. Akár éltek a lehetőséggel, akár nem, ez a ti napotok, nektek kell hogy emlékezetes legyen. Bár a szkájpolós szertartás kicsit meredek, nem tudom, hogy a 80 éves nagymamák hogy csinálnák...

2014. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne skype, hanem streaming legyen, ott csak megnyitni kell egy linket, vannak ilyen free streaming weboldalak. :D


Nekem nagyjából tetszik, de csak mert én is ilyen "anti-hagyományoslagzi" típus vagyok. :D


Amúgy én valószínűleg a szűk családot elhívnám azért az esküvőre. Illetve én a kertipartit a barátokkal és vacsorát a családdal. Valami ilyesmit szervezünk, csak nem kertiparti hanem szórakozóhely. :)

2014. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Ünnepelni szerete, meg bulizni, épp az lenne a lényeg, hogy ez "csak" egy buli a barátainkkal, ahol jól érezzük magunkat, és nem magamat ünnepeltetném, mint menyasszonyt. De azért fehér abroncsos ruhát szeretnék, méghozzá azért, mert megvan az a ruha, amiben nagymamám és anyukám is esküdtek. Azt kicsit átalakíttatnám modernebbre, és kész. Nekem sokat jelentene, akár hülyén mutatnék benne egy pubban, akár nem. :) A menyecskeruháról lehet hogy lemondok, bár nagyon jól áll nekem a piros. :)


A szüleim meg a rokonság vidéken élnek, nem akarom őket felrángatni a fővárosba egy max 15 perces esküvői szertartás miatt. Szabadnapot is kéne kivenniük, én feleslegesnek tartom. Nem ismerik jól a várost, plusz parkolóhelyet keresni, meg utána mindenkit elszállásolni, mindezt egy tényleg faék egyszerű, szimpla polgári esküvő miatt, ne már. Ezért lesz a skype-közvetítés, meg készül videó.

2014. jún. 12. 10:09
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a szülőket hogy szeretnének e azért a 15percért feljönni.ha nem akkor okés.Bár a menyasszonyi ruha érthető és a polgárira felvenném de bulira nem.
2014. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%

" nem magamat ünnepeltetném, mint menyasszonyt."


ha igy gondolod akkor ne vedd fel a ruhát mert igy ellentmondásos a dolog egy kicsit. Vedd fel polgárira,csináltassatok szép képeket de a buli akkor legyen buli,vagy legyen a ti ünneplésetek,el kell dönteni.

2014. jún. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyébként ők szívesen felrángatnák önmagukat vidékről akár 15 perc miatt is (a szűk család) mert pici fiúcskájuk / pici leánykájuk házasodik, ezt a legtöbb szülő látni akarja és bőgni rajta. :)


Párom mondta, hogy nem akarja bőgetni őket, válasszunk valami tök semleges zenét, mondtam, "de igen is bőgjenek, erre várnak amióta megszülettél, ne vedd el ezt az élményt tőlük"... :D

2014. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!