Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez azt jelenti, hogy idegesíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy idegesítem őt és ne irjak neki?

Figyelt kérdés
Beszélgetünk Facebookon,ő pedig egyszer csak lelép majd 1-2 óra múlva visszalép,de akkor se nézi meg az üzenetet és nem is válaszol,majd megint lelép és ugyanígy folytatódik tovább és másnap pedig visszaír mindig valami indokkal,hogy tegnap miért nem tudott nekem visszaírni.
2014. júl. 9. 23:10
 1/5 A kérdező kommentje:
*írjak
2014. júl. 9. 23:10
 2/5 anonim ***** válasza:

hát lehet

vagy csak sok mindent csinál és nem ír rád ha nem ér rá hosszabb ideig, mert úgyse tudnátok beszélni

szóval nem biztos hogy zavarod, de azt se hinném hogy tetszel neki, mert akkor azért többet foglalkozna veled

2014. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam,hogy akkor többet foglalkozna velem. Köszönöm a válaszodat.
2014. júl. 9. 23:25
 4/5 anonim ***** válasza:

nem elég érdekes a téma.

magyarul alacsony érdeklődési szint.

a vérszívás,vicces kötözködés,vagyis flört kell az elején,oltás,nem beszélgetés.

de!

mivel visszaír,sőt mentegetőzik,simán van esélyed még egy darabig.

legyél vagányabb sokkal,és minél előbb hívd randira.

ez a típusú játékos vissza fog utasítani minimum 5x,úgyhogy egy percig se vedd ezt fel tőle,nyomulj tovább,mintha mi sem történt volna és nevesd ki,aztán viccesen,eltúlozva bánd meg,hogy kinevetted,vagyis mutasd ki,hogy nem veszed őt komolyan.

2014. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké.Köszönöm.
2014. júl. 9. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!