Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le?

Figyelt kérdés
A páromat már régebb óta folyamatosan keresi egy csaj,akivel mindig is csak barátok voltak. A párom már többször elküldte a fenébe,de nem ért a szóból,sőt még azon van felháborodva,hogy a párom velem foglalkozik nem pedig vele. Párom kérésére nem kerestem még meg és küldtem el melegebb éghajlatra de már nem bírom,hogy fél percenként szól a telefonja mert a csaj vagy hívja vagy sms-t ír.

2014. júl. 10. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ez már zaklatásnak számít. Szólj neki hogy ha nem fejezi be akkor ebből feljelentés lesz.
2014. júl. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam/vagyok ilyen helyzetbe. nem sok kellene h megcibáljam a csajt :'D
2014. júl. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a párodat zavarja, miért nem tiltja le a lány telefonszámát?
2014. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy megcibálni nem sok kellett volna 2 hete,mert megláttam az egyik áruházban,engem észrevett,a páromat nem és már csörgött is a párom telefonja,hogy engem lát a ribije,de a páromat nem,hogy ő is ott van-e velem...a feljelentésen már én is gondolkoztam,de a párom mondta,hogy az szerinte túlzás. Akkor viszont már tényleg csak a hajtépés marad :D
2014. júl. 10. 09:28
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy hiába tiltja le a telefonszámát,felhívja más telefonról. De volt olyan,hogy meglepetésszerűen megjelent,csak mert szeretett volna beszélgetni a párommal. Csak úgy. Meg véletlenül pont arra biciklizik amerre a párom szokott és jaaj véletlenül összefuttottak szituáció...
2014. júl. 10. 09:30
 6/10 anonim ***** válasza:
2014. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a barátod helyébe odamennék ehhez a csajhoz és jól megtépném de úgy hogy a kezembe maradna a haja is.. Na és utána kíváncsi vagyok hívogatna e :D
2014. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy a párod nem 15 éves, hanem felnőtt férfi.


Én úgy gondolom, hogy ezt a csajt ő tudná lerázni, ha akarná. Megtehetné, hogy nem veszi fel a telefont, ha pedig másik mobilról hívja a lány, akkor is megoldás, hogy másodszor már nem veszi fel ugyanazt a számot - nem fogja a végtelenségig újabb meg újabb készülékekről hívni.


Ha őt valóban zavarná, amit ez a lány csinál, és zaklatásnak élné meg, akkor hidd el, hogy megtalálná a megoldást arra, hogy leállítsa.


Én legalábbis hasonló helyzetekben nem akarnám nevetségessé tenni magamat azzal, hogy egy másik nővel konfrontálódom, és én akarom a párom közeléből eltávolítani, mert egyszerűen szánalmasnak érezném magamat, ha egy épkézláb felnőtt férfi helyett akarnék megoldani valamit.

2014. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem kell verekedni kulturáltabban is ellehet intézni a dolgot. telefonszám letiltással a legolcsóbb telefonokban is van szűrő. Használd!
2014. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te nem nagyon tehetsz semmit, a párod tán tehetne.

Hogy miért nem tesz, és, hogy miért téged nyugtatgat, azt nem tudom.

2014. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!