Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok szüksegem van a segitse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok szüksegem van a segitsegetekre! Szerintetek szabad ezt egy lanynak csinalnia?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon magam alatt vagyok mar napok ota a baratnöm miatt, hetek ota csak problemai vannak mindennel es mindig rajtam tölti ki en meg azt hiszem, hogy nem kiszerettem belöle... :(


A multkor nala aludtam negy ejszakat, mert a szülei nem voltak otthon es egesz vegig b*sztatott,hogy miert nem csinalom ezt, meg miert nem segitek neki a konyhaban stb... Amikor meg segitettem neki, akkor meg az volt a baja, hogy egyes dolgokat nem pont ugy csinaltam ahogyan ö csinalna vagy csinalta volna.


Masik szemtelenseg:

En zenet hallgatok es szo nelkül kikapcsolja a zenemet es azt mondja,hogy ö nem birja tovabb ezt hallgatni (nem birja a metalt, de en mindig hallgatom az ö zenejet...


Ami meg nagyon zavar az,hogy ha valaminek nagyon örülök, akkor napokig az hajtogatom,hogy mennyire örülök es latom rajta,hogy idegesitem es nem örül neki,hogy en örülök valaminek...


Annyira nem tudom,hogy mit csinaljak, annyira magam alatt vagyok pedig igazabol nem törtent semmi különös csak ezek az "aprosagok" amiket felsoroltam... Azt hittem,hogy ö az igazi, de mostanaban egy masik baratnöt kivanok magamnak aki megertöbb es jobb fejebb... Na mindegy a kerdesem az,hogy:

Mas kapcsolatban is ilyenek szoktak lenni a lanyok ? Vagy mas kapcsolatban is elöfordulnak ilyenek ?


En 19F vagyok es a baratnöm 16L es masfel eve vagyunk mar együtt...


Köszönöm,hogy vegig olvastatok!


2014. júl. 10. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs ilyen, tök jól megvagyunk. Ugyan azt a zenét szeretjük, nem zavar ha egyikünk sem mosogat el...

Dobd ki, keress egy olyat, aki korban is és minden szempontból megfelelőbb a számodra.

2014. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hisztis p*tsa. dobd ki, nem szeret már. 16 éves vagyok, sokkal érettebb és még a metált is szeretem :DDDD
2014. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolso: Te kellesz nekem!! :D


De regebben nem volt ilyen es mindig mondogatja nekem,hogy mennyire szeret es en vagyok neki a legfontosabb es ez annyira össze zavar... Es meg mindig nagyon sok közös tervünk van. Nem tudom, nem igazodok ki rajta...Igazabol egy rendes lany (sokszor tenyleg nagyon aranyos)

2014. júl. 10. 13:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz hosszú életű kapcsolat így... csak magadat teszed tönkre, ha továbbra is vele maradsz. Egy házsártos 16 éves kisasszonyt elviselni nem lehet egyszerű.

Én biztosan szakítanék vele, bár nem látunk a probléma gyökeréig, először lehet meg kéne próbálni megbeszélni vele, miért ilyen, mi a gond az életével, stresszel-e valamin, ami ezt váltja ki belőle...

2014. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
okos a lány? nyelvvizsga?
2014. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Okos a lany igen, nem sokara erettsegizik es csak jo jegyei vannak, ha erre gondolsz...
2014. júl. 10. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:
eggyik volt baratnom is pont ilyen a pasijaval , figyelj nem eri meg enis total kikeszultem tole pedig csak baratnok voltunk , nyugtatoztam magam volt minden , semmi nem tetszik neki vannak ilyen emberek , nehez megtenni ezt a lepest de hidd el nekem miutan ott hagytad sokkal jobb lessz az eleted mert nem kell majd attol felned hogy mikor kapod a kovetkezo serto es kritizalo mondatokat , eppen mi nem fog neki tetszeni stb ha mar masik baratnot akarsz akkor ott mar tenyleg nagy gond van es nem biztos hogy veled van a gond . magadnak cselekedj hogy neked jobb legyen mert csak egy eleted van es ami idot elpazarolsz egy rossz kapcsolatra azt egy uj sokkal jobbra tudnad forditani , tapasztalatbol mondom de a te dontesed csak arra kerlek ne legyel naiv es ki kell nezni a rozsaszin szemuveg mogul :)
2014. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"en meg azt hiszem, hogy kiszerettem belöle" "de mostanaban egy masik baratnöt kivanok magamnak" Hát, ha így érzel valószínűleg halottnak a csók bármit is mondunk. De legfeljebb a következő kapcsolatodban majd máshogy kezelsz néhány dolgot.


Ez nem szemtelenség, hanem rossz kommunikáció mindkettőtök részéről, a csajszi részéről meg tolerancia teljes hiánya. Mondjuk egy 16 évestől nem is várnék csodákat.


Szóval Kérdező, a csajszikához hasonlóan neked is van szád, nem kötelező mindent eltűrnöd, kedvesen, nem támadóan el lehet mondani, ha valami téged zavar, vagy hogy rosszul esik, hogy egy szó nélkül kikapcsolja a zenédet. Értelmes lányok ezt megértik, és legközelebb nem úgy csinálják, ennyi.

Egyébként nyugi, nem (csak :D) te vagy rosszul bekötve, engem is zavar az olyan jellegű taplóság, amit leírtál.


Az meg, hogy nem örül veled, ha nagyon más az érdeklődési körötök, valahol érthető. Most azért próbáld meg megmagyarázni egy vérpopper srácnak, hogy miért kell napokig örülni egy Living Dead Dolls 13th Anniversary Series babának... szegény párom erre csak a fejét csóválja.

2014. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!