Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ezt csinálnia?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt csinálnia? Minden szerelmes férfi ilyen?

Figyelt kérdés
Tudom már sokan feltették ezeket a kérdéseket itt de én is megteszem mert bosszant ez a dolog. A párom nagyon szerelmes belém ezt még a vak is láthatja...de tényleg! Készül eljegyezni, mindig mondogatja,hogy neki én vagyok a legszebb, a legtökéletesebb stb stb. Ha nem vagyok vele nem érdekel,hogy kit és hogyan néz meg. De az,hogy ha ott állok mellette és látom,hogy elismerően néz végig egy nőn....hát nem kicsit megsérti az önbecsülésem. Tudom nem vakságot fogadott......minden férfi ezt mondja és részben igazatok van. De fiúk ha tényleg szerelmesek vagytok egy lányba és tényleg ő az igazi akkor miért kell legeltetni a szemeiteket más nőkön? A párom nem fordul meg más után de minden nőt megnéz. Olyankor miért nem jut eszébe,hogy "ja van egy barátnőm aki életem nője,miért nem őt bámulom"?????? Szeretném megérteni a férfiak gondolkodását hogy később ebből ne legyen probléma.......
2013. okt. 3. 08:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem.Nem szerelmes beléd. C sak beszédben próbálja ellensúlyozni feléd azt, ami nincs a szívében.Teljesen egyértelmű a helyzeted.Ismertem ilyen pasit.Minden nőjének ezt szövegelte, a valóságban meg bent a melóhelyen hecegett nekünk, hogy mennyire hülyére veszi őket...Szóra sem érdemes..
2013. okt. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

lehet amit leírtam neked úgy jött le,hogy nem szerelmes. nem 1 hónapja vagyunk együtt nem is fél éve.....


én tudom,hogy szerelmes de nem ezért írtam ki ezt a kérdést,hogy szeret-e vagy sem mert azt nekem kell eldöntenem. hanem ha egy férfi szerelmes miért kell más nőt is megnéznie ha ott vagyok mellette???????

2013. okt. 3. 08:22
 3/25 AeonFLUX ***** válasza:
Uncsi ugyanazt a személyt nézni egyfolytában évekig. Miért, te csak a pasidat nézed? Soha nem akadt meg mellette a tekinteted egy feltűnően jóképű férfin?
2013. okt. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

1 hónapja vagytok kapcsolatba, és ezt csinálja????


Ez a pasi abszolút nem szerelmes, hiába akarod magad ezzel nyugtatni. Ezek szerint te még sosem találkoztál valóban szerelmes férfivel.


Egy szerelmes férfi, mikor valóban szerelmes, az nem lát rajtad kívűl más nőt.Senkit.Az csak téged lát.Amíg szerelmes:DD

2013. okt. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
A férfiak igen meg nézik a nőket,az én pasim is meg szokta engem nem zavar,sőt ő el is szokta mondani mi nem tetszik abban a nőben neki. ha én láttok egy érdekes nőt,mert télen kint sétál mini szoknyába én szólok neki nézze már meg milyen hülye.Nem biztos,hogy ő azért nézi mert tetszik neki.
2013. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Kérdező 4 férfi vpolt belém-nem kicsit-szerelmes, de egyetlen egy nem csinálta ezt mint amit irsz, sem 1 hónap után, sem 3 év után.
2013. okt. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

3. válaszoló: olvasd el újra amit írtam..


a többieknek köszönöm a választ. igazából ez az eset úgy volt,hogy kint voltunk külföldön nyaralni és mondta a párom,hogy neki egyik nő sem tetszik ott, én vagyok a legszebb, aztán egyik este nagyon megnézett egy nőt és megkérdeztem,hogy: tetszik neked? és ő erre azt válaszolta,hogy igen mert végre van egy másik jó nő rajtam kívül...........

2013. okt. 3. 08:33
 8/25 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es oda van írva,hogy . (NEM 1 hónapja vagyunk együtt NEM is fél éve..... ) magyarul több ideje vannak együtt!
2013. okt. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Kérdező,valószínűleg viccelődőt a párod,vagy heccelődőt,a férfiakat nem kell ilyenkor komolyan venni :)
2013. okt. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 schocko ***** válasza:
Attól, hogy neki átmenetileg te vagy a legszebb, még rengeteg nagyon szép nő van rajtad kívül, és azoknak is kijár a figyelem...idővel még rosszabb lesz, mert az ember öregszik, a nő meg pláne, viszont jönnek a fiatal lányok...ez van...a nők is megnézik a férfiakat, csak messzebbről...
2013. okt. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!