Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnőmet szereti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmet szereti, ilyesmin hogy lehet túl jutni?

Figyelt kérdés

Elutaztam pár napra munka ügyben és elkövettem azt a hibát, hogy egy nappal előbb értem haza, mint ahogy a párom várt. Gondoltam meglepem, beugrottam a cukrászdába, hogy viszek neki egy kis sütit is. Ott láttam meg, amint az egyik legjobb baránőmmel csókolózik. Nem mentem be, ők meg nem vettek észre. Nem akartam botrányt csinálni nyilvánosan. Haza jöttem és belehánytam a cuccait egy táskába, majd kiraktam az ajtóm elé.

Mikor hazajött eléggé kiabált, mondtam neki, hogy tűnjön el vagy kihívom a rendőröket. Elment, de hívogat, meg a legjobb barátnőm is hívott párszor, de nem veszem fel. Ezenkívül még mit tudok tenni, hogy végre lezárjam? Nagyon kész vagyok, de próbálok erős lenni. :( Azt mondta, hogy beszüljük meg hármasban, szerintetek ez jó ötlet?


2014. júl. 10. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted, amit tettél. Itt már nincs mit megbeszélni. Szakítsd meg a kapcsolatot mindkettővel. Ha zaklatnak, akkor rendőrség.
2014. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha megbocsátod ujra megteszi ne légy naiv én már simán nem beszélnék vele
2014. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy kiszúrnál magaddal azzal, ha emiatt a barátnődet és a srácot eldobnád, inkább hajlandó vagy megbocsátani olyat, ami valamilyen szinten árulás, akkor beszélj velük.


Ha viszont nagyon adsz a női méltóságodra, népszerű vagy a környezetedben (könnyen találsz jobb srácot és barátnőt), akkor ne bocsásd meg az árulásukat.

2014. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted! Ha úgy érzed, hogy segítene a lezárásban a megbeszélés, akkor találkozzatok. Ha feleslegesnek érzed, akkor ne.
2014. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon ragaszkodsz Te is hozzá hogy beszéljétek meg, akkor is csak kettesben beszéljétek meg, a barátnőd hagyd ki ebből és felejtsd el.. semmi tiszteletet nem mutatott irántad ő sem, és ezek szerint a volt párod sem. Csúnya dolog volt mindkettő amit tett, de tényleg ha meg akarjátok beszélni akkor csak a pároddal beszéljetek erről, bár erről nem igazán van mit beszélni sajnos..

Kitartást Neked és sok erőt.

2014. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jól tetted! A hármas megbeszélés szerintem nem jó ötlet. Csak eggyel több ember lenne a körben aki a süket kimagyarázásra erősít vagy tűzhárító szerepet játszik. Nane!

"Barátnőd" felejtsd el, a sráccal ülj le beszélni ha úgy érzed segít.

Légy erős, kitartást kívánok! Keresd a saját bandád akik a te oldaladon állnak. Pl. régi barátnők ilyesmi és csapjatok csajos bulikat.

2014. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!