Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsókolta a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolta a legjobb barátnőmet? Kinek hinnétek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akibe 3 éve szerelmes vagyok, ő a "tökéletes fiú" minden lány szemében. A legjobb barátnőmnek sosem tetszett, nem aggódtam.

De ő megváltozott... Elkezdett fiúkkal kavarni (nem állt meg a csóknál), olyanokkal is, akikről tudta, hogy barátnőjük van, vagy hogy egy közeli barátnőnknek tetszik.

A sráccal elkezdtem beszélgetni és találkoztunk párszor, úgy nézett ki, hogy összejövünk, nagy nehezen. De szombaton elment egy buliba, ott volt a legjobb barátnőm is és valakitől visszahallottam, hogy csókolóztak.

A srác azt mondja, hogy nem csókolóztak, csak a barátnőm rámászott és ennyi volt, leállította.

De a legjobb barátnőm azt mondja, hogy a srác küldte neki a piákat egész este és flörtölt vele.


Nem tudom, kinek higgyek. Ő a legjobb barátnőm, de már volt olyan este, hogy 9 sráccal került közelebbi kapcsolatba.

A srác pedig nem olyan... Vagyis népszerű és helyes, de nem éppen ez a "részegen szedem fel a lányokat és másnap nem emlékszem rájuk" típus.


2014. jún. 30. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem hinnék senkinek. Nem ismersz senkit igazán, bárki (még a legjobb barátnőd meg "életed nagy szerelme") a szemedbe hazudhat, és hazudni is fog. sajnálom ezt a hatalmas nagy problémád, gyermekem. jah, a lélektan és a biológia bebizonyította, hogy nagyon ritkák ezek a több éves szerelmek... sajnálom h elrontottam az esti meséd.

jah, a barátnőd meg egy r?banc. sajnálom. sőt, szánom őt.

X/L

2014. jún. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki törte össze a szívedet, amiért ennyire negatív vagy... De remélem, hamar feldolgozod.
2014. jún. 30. 23:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg egy harmadik, vagy akár egy negyedik személyt is, hogy ők mit láttak. 99%, hogy más is látta, hogy mi történt és abból majd tudsz levonni következtetést.


Jelenleg nem tudunk erre válaszolni, mert mindkét szcenárió elképzelhető és csak te ismered őket élőben.

2014. jún. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nos legalább az egyikük nem mond igazat. Azt nem tudjuk helyetted megítélni, hogy kiben bízol jobban. Ebben a részében nem lehet segíteni, legfeljebb férfi/nő ellenes előítéletet kaphatsz itt.
2014. jún. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kicsicsillag, nem negativitás. ;) ez a "való világ". légy realista. inkább dugj mint a "barátnőd", annak legalább van értelme, több, mint vadidegenektől kérdezni h mi történt azon a bulin amin részt vett szívszerelmed, egyetlen Don Juan-od, életed párja.

nőj fel, szívem. az élet nem egy Disney mese. :*

2014. júl. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem másokat, de senki nem tudja, hogy kezdődött, csak azt, hogy a srácot később nem látták, a barátnőm meg mással volt.


Utolsó, amiért téged csak szexre használnak és senkinek nem kellesz (bár ilyen hozzáállással nem csodálom), legalább mások kedvét ne rontsd el jobban. Kösz, puszillak.

2014. júl. 1. 00:04
 7/7 anonim ***** válasza:

# 6:

Ne foglalkozz vele. Mentálisan beteg.

2014. júl. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!