Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első csókotok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek ilyeneket olvasni, minden érdekel. Hol, mikor, hogyan.:)
2014. júl. 10. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:

5-6 éves lehettem, nutella ízű, a szomszéd lánnyal náluk 1. kocsijuk előtt, hogy a szüleik ne lássák, aztán a homokozóban ott meglátott a papája és nagyon megharagudott...

21F

2014. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

14 voltam, egy osztálytársam lekapott. Semleges volt, nem is akartam. Ennyit az én nagy első csókomról :D

A második már kárpótolt mindenért.

2014. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Éjszaka a buszmegállóban. Megkérdezte akarom-e. Kérdeztem hogyan? Azt felelte természetesen nyelvespuszi. Mondta nem volt rossz, csak ne fickándozzak benne annyit. Utána finomodott a csók és tetszett neki. Volt olyan, hogy 5 percig úgy egymáshoz ragadtunk. Nagyon jó dolog. 25f
2014. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En mar nagyon vartam de feltem is ezert mindig friss voltam es egesz nap ragoztam meg fogatmostam akarhanyszor csak lehet. Es amikor atjott pizzat enni utana csokolt meg :D szoval vicces :)

amugy a karib tenger kalozait neztuk :)

2014. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 KnightBalazs ***** válasza:
Hát egy bulin asszem 14 voltam és falhoz nyomtam és egy nagyon jót nyaltunk :)))
2014. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még nem volt. :/

23/F

2014. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3as vagyok. majd lesz ne agódjá. az első csókom nekem nem egy fullos csajtól volt. Volt egy haverom Ronda csajai voltak kezdetnek most jó nője van. gyakorlásának köszönhetően a rondákkal. 22 éves voltam amikor az első csókomat kaptam de még szűz vagyok. nincs nőm. Én dobtam. volt barátjával találkozott és folyton róla beszélt. Annyit mondtam tipli van. hát tipli volt. :D
2014. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as, úgy látom mi kicsit hasonlítunk :D csak hát nálam nem volt még sosem ilyen, hogy lány megkérdezte volna vagy magától megcsókolt volna, eddig minden lánynál nekem kellett kezdeményezni a csókot, eddig egy utasította el a többi benne volt lényegében és visszacsókolt :D amúgy a szexet a legnehezebb összehozni nekem is valamiért, pedig állítólag manapság mindenki kefél fűvel-fával
2014. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!