Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg beteges a viselkedésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg beteges a viselkedésem? Még akkor is, ha van rá alapom?

Figyelt kérdés

Gyanakszom, mert a férjem mindenhová magával viszi a telefonját (wc, fürdő, konyha, stb.), sosem hagyja kinn mondjuk egy szekrényen, asztalon, mint ahogy én hazamegyek, leteszem és otthagyom, amíg kell.

Figyelem, hogy hány kilométert ment a kocsival és stimmel-e azzal, amit mondott, hogy hova megy

Belépnék a fb-jába, e-mail-jébe, ha nem változtatott volna jelszót

Keylogger telepítését tervezem.

Ha valaki hívja, rögtön hallgatózok, hogy ki az.

Kiakadok, ha nem tudja megmondani, hogy mikorra fog hazaérni vagy ha késve jön haza

Kezdek rájönni, hogy gáz, amit csinálok, és próbálok ellene tenni, de időnként elbizonytalanodom, miért is ne csinálhatnám ezeket, hisz ha ő csinálná, nem zavarna. Időnként csinálja is... Mármint elolvassa az sms-eimet, fb-om, stb. Én mindent hagyok neki.

Ja, és az hogy azt mondom, van rá alapom, úgy értem, hogy nem egyszer fordult már elő, hogy máshova ment, mint mondta, illetve bókolt más nőknek.


2014. júl. 11. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Egy kicsit beteges.

Szerintem 1-2 bók nem a világ.

Tuti neked is bókoltak már.

Nem?

2014. júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Hát nehéz eldönteni, hogy a férjed azért lett kicsit titokzatos (teló, jelszavak) mert elege lett a féltékenykedésedből. Vagy Te azért lettél ilyen, mert a férjed furán kezdett el viselkedni.

Nekem is fura, ha valaki ennyire titkolózik. Az én telefonomba bármikor belenézhetne a férjem, ha akarna, nincs benne semmi titok.

2014. júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
haverom is viszi a wc-re a telefonját meg mindenhova, de ha elkérném tőle simán odaadná...lehet neked is csak kérned kéne...ha kérésre sem adja oda NA akkor gyanakodhatsz mert akkor ő mi jogon olvasgatja ha nem bízik meg benned, hogy odaadja...akkor titkol valamit...a párkapcsolat erre a 3 dologra alapszik: őszinteség, hűség, bizalom...ha nincs meg akkor nincs alapja a párkapcsolatnak!
2014. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodj meg és fogd fel úgy,hogy ha megcsal akkor az az ő baja. elpasszolt másnak egy ilyen remek nőt,mig egy ocsmánnyal szexelt. ha megcsal,akkor az egy jel,hogy nem ő az igazi:) amúgy van alapja,de próbáld meg megbeszélni vele,ha meg teljesen ellenkezik és ideges lesz,akkor tuti megcsal.
2014. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is beteges. Bizalom nélkül nem lehet együtt élni senkivel.

Más telefonjába belenézni nem illik. Még a házastárséba sem.

2014. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilyentől mászok a falra.
2014. júl. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Hááááát, nekem még csak "olyan" szándékkal bókoltak más férfiak, a férjem meg egyre ritkábban bókol nekem. Szóval, hallani, hogy a férjem gyönyörűnek nevez egy nőt, vagy éppen fotózkodik egy csajjal egy szórakozóhelyen, mert az állítólag megkérte erre, nekem bántó!

Mindig is így volt, mióta ismerem, hogy hordta magával a telefonját, de kezdetben még tudtam a jelszavait. Mondjuk, akkor változtatta meg, amikor egyszer különmentünk, ami tök logikus.

2014. júl. 11. 09:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináld ezt. Teljesen bizalmatlan vagy vele.
2014. júl. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nem helyénvaló, amit csinálsz, ez a féltékenykedés meg fogja mérgezni a kapcsolatotokat.
2014. júl. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, betegesen bizalmatlan vagy, és ne csodálkozz, ha pont emiatt romlik meg a kapcsolatotok.
2014. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!