Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változtassak magamon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak magamon? Már engem is rettentően idegesít a viselkedésem, de mintha nem tudnám uralni az indulataimat.

Figyelt kérdés

Nagyon temperamentumos személyiség vagyok, ami néha jó, de a kapcsolatomra nézve szörnyű.

A kapcsolatom tökéletes lenne, ha én nem lennék olyan szőrszálhasogató. Folyton megtalálom a hibát a páromban, amibe bele is kötök, majd egy nagy veszekedésig fajul az egész, pedig ő tényleg megtesz értem mindent, de én sajnos sokszor csak utólag gondolom végig a dolgokat! :( :( Megszeretnék változni, mert tudom, h ez akár a közös jövő rovására is mehet és az csakis az én hibám lenne. Sajnos nagyon sok csalódás ért az előző kapcsolatomban; a volt párom volt h bántalmazott, rengeteget kiabált velem, féltékenykedett de mindezek ellenére megcsalt.. (A párom a bántalmazásról nem tud, mert szégyelltem elmondani...) Tudom, nem mindenki ilyen, de úgy érzem, h ezért nem tudok teljesen senkiben sem bízni és ezért jön ki belőlem ez a hirtelen harag, mert félek, h ugyan ez megismétlődik.. Mit tegyek?:/ H nyugodjak le? :( Már én is félek magamtól..:( 21/L


2014. jún. 24. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:

MINdeNKEPPEM PSZICHOLOGUS!!!

Aki helyre tudja tenni benned a dolgokat. Amiket leirtal hogy mit csinalt a volt baratod eleg nehez lehet egYedul feldolgozni. Nem csodalom ha orjongsz. Tedd meg magadert hogy beszelsz egY szakemberrel.

2014. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magadban kell rendbe tenni a dolgokat. Át kell gondolnod hogy szeret téged, te is őt, és hogy ő nem olyan mint az előző párod. Nem szabad mindenbe belekötni, a párom is ezt szokta velem. Mindent megtalál ami olyan hogy beleköthet, de szeretem, meg így fogadom el őt ahogy van. Próbálkozz, tedd helyre magadban a dolgokat.
2014. jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az lehetséges, h 1. lépésként elmondom a páromnak, h mit tett velem az exem? :/ Ezen is gondoltam, h talán ez is a baj, h nem merek vele őszinte lenni és ez felemészt...

De köszönöm szépen!:) Valóban egy beszélgetésre, egy őszinte beszélgetésre van szükségem! :)

2014. jún. 24. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:
igen! Első lépésnek tedd meg azt,hogy beszélsz vele arról is,amit szégyellsz..:) Egész biztos hogy nagyon fog örülni neki,ha őszinte vagy vele,és talán így majd könnyebben megért téged!
2014. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:) Szerintem ennek épp itt az ideje mert mondta, h ha nem változik meg a hangulatingadozásaim, akkor ő így nem fogja tudni tovább folytatni... :(
2014. jún. 24. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!