Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek szeretőből barátnő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szeretőből barátnő? Félelemből kér csakis szexet?

Figyelt kérdés

Ez 2 kérdés, de valamilyen szinten összefügg.

Ez az eset még nem történt meg, csak többen akarnak velem szexkapcsolatot, és arra lennék kíváncsi, hogy lenne-e esélyem arra, hogy belém szeret. Ők tényleg csak szexet akarnak, vagy félnek a "rendes" barátnőktől (elkötelezettség, elvárások, ami azzal járna).

Tehát bízhatnék abban, hogy előbb-utóbb a barátom lenne, ha valamelyikkel belemennék?


2014. júl. 11. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez nagyon egyénfüggő. Sajnos manapság sok az olyan tapló aki tárgyként tekint a nőkre. Én speciel a futó kalandok ellen vagyok. Vagy szerelemből, vagy sehogy. De a te életed, a te döntésed. Én csak tanácsot adtam! 22/F
2014. júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esély ra... Ha igen, Megéri neked a szenvedést, várakozást, önbecsülésed folyamatos porig rombolását? Utana pedig a kétséget, vajon mikor lesz melletted ujra szeretője, aki miatt a ti kapcsolatotokat bontja majd fel? Megéri, hogy tonkretedd magad egy olyan férfi miatt, aki a kedvese mellől kikacsintgat? Szerintem nem
2014. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ők tényleg csak szexet akarnak, vagy félnek a "rendes" barátnőktől (elkötelezettség, elvárások, ami azzal járna."


Szerintem inkább tényleg csak szexet akarnak MERT félnek a "rendes" barátnőktől (elkötelezettség, elvárások, ami azzal járna.", vagy bármi más okból nem AKARJÁK ezt, nem vágynak erre, és legalább őszinték ezzel kapcsolatban.

2014. júl. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen jellegű érzelmektől mentes kapcsolatok vége általában az, hogy az egyik fél többet akar a másiktól.

Az egyik válaszoló már leírta: előbb utóbb elveszítenéd az önbecsülésedet, mert csak "arra" kellettél nekik.

Az ilyen lányok pedig ki fognak égni, mert egyszer úgyis vissza kell tekinteniük a múltra: ez akkor következik be legtöbbször, amikor a nő betöltötte a 30. évét kb. Nincs és nem is volt tartós, érdemi kapcsolata, így ekkor felteszi majd a kérdést: hol rontottam el?

Szóval, gondolom te nem ezt akarod.. Akkor pedig tudod a választ...

2014. júl. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki szexkapcsolatot akar, az csak szexkapcsolatot akar.

Ne álltassátok már magatokat azzal, hogy jajj szegény biztos fél, meg bla-bla. Ha kapcsolatot akarna, akkor azt rendesen csinálná, nem pedig kijelentené, hogy ő csak egy ürítési lehetőséget lát benned.

Ha így odaadod magad neki, akkor nem fog idővel sem többre értékelni. Ne legyél naív, és ne hidd, hogy meg fogod tudni majd te változtatni. Egy ilyen kapcsolatban az fog szenvedni, aki belemegy, nem pedig aki felajánlja.

Amikor elkezdesz majd többet érezni, többet akarsz vele lenni, beszélgetni szeretnél, szórakozni menni, bármi, és ő visszautasít mondván, ez csak szexkapcsolat, akkor majd neked fog szarul esni, benned fog tudatosulni, hogy igenis, csak egy darab rongynak tekintett, egy tárgynak, egy semminek.


30/n

2014. júl. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A nők azok akik ebben bíznak. Ha akarna egyebet akkor elvinne vacsorázni randizni. Bemutatna a barátainak, szüleinek... de nem. Téged csak meg akarnak csinálni. Mert valószínűleg egy bomba testű csaj vagy, s nem egy pasid volt már korábban, tehát sejtik, hogy kapható vagy. De más nem kell nekik, csak hogy lenyeld. Rendszeresen, problémamentesen, olcsón...

Nem akarlak megbántani, de mi férfiak nagy szemétládák tudunk lenni ha arról van szó, hogy valaki körbenyalja a nekünk a végét remekül, kötelezettségek nélkül. Értem vagy értem, Kérdező?? Ha mégsem akkor kérdezz privátban. De ne aggódj én nem fogok veled találkozni.

2014. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"nem egy pasid volt már korábban, tehát sejtik, hogy kapható vagy"

Ez nem igaz, nincs ilyen hírem, meg nem is vagyok ilyen ribizli. Meg annyira bomba se vagyok, csak fiatal.

2014. júl. 11. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!