Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a hibás? Elrontottam valamit, vagy kezd haldokolni ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

A párom kiment külföldre dolgozni pár hete, nem fog tudni olyan gyakran hazajönni, de a legtöbben e hallatán annyit mondtak, hogy legalább megtanuljuk értékelni egymást, és az együtt töltött időt.

Viszont amióta kint van, nagyon sok negatív dolog jut csak eszembe.

Pl. Elmentem egy koncertre, és gondoltam, hogy meglepiből veszek neki valami jó kis pólót, mire hazaér. De amit tavaly vettem neki, azt is lesz*rja, hipó pöttyök vannak már rajta, és legutóbb az apján láttam... ami nagyon rosszul esett, annak fényében meg mégjobban, hogy ha ő vesz nekem valamit, akkor kisebb botrányt is képes csinálni, ha nem akarom hordani, nem vigyázok rá, vagy nem foglalkozok vele.

A másik, meg, hogy mivel nem tudunk sokszor egy időben fentlenni neten, sokszor csak jelzésképp, hogy gondolunk a másikra, írunk pár sort facen, vagy szkájpon. És így váltunk üzeneteket. Ebből is volt már gond, amikor véletlenül egy nap nem írtam neki még anno, abból is kisebb botrány lett. Most viszont láttam, hogy volt fent facebookon, nem írt nekem egyetlen szót sem. 3 napja egyetlen betűt sem. Gondoltam megvárom, amíg ő ír nekem, de így várhatom, ha nem is foglalkozik a dologgal...


Tanácstalan vagyok. Semmi sem jó amit csinálok...

Szóval.. vélemény?

(3 éve vagyunk együtt, ő F23 én L20)


2014. júl. 11. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, van-e valami baj.


Amúgy ha ilyen hisztis pasi létére, hanyagolnám.

2014. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!