Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, ha ez már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha ez már a kapcsolat megromlásához vezetett? Én vagyok a hibás vagy ő?

Figyelt kérdés
Egy hete minden nap járok táncra és úszok is. Emiatt fáradt vagyok, és mikor együtt vagyunk a barátommal sokszor elalszok. A tegnapi elalvásom után nagyon kiborult, most még gondolkozik hogy együtt maradjunk e.:(
2008. aug. 30. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem jut időd a párodra, akkor az szerintem nem párkapcsolat...
2008. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jut időm rá. Ez csak ezen a héten volt (tánc és úszás). De még emellett is minden nap találkoztunk, volt h napi 2x is.
2008. aug. 30. 12:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőmnél is ez volt.Sok mindenre járt,aztán nem maradt elég ideje a párjára.Aztán jöttek a veszekedések,végül külön mentek.Valahogy próbálj több időt a barátodra is fordítani,hogy közben ne érezze,hogy el van hanyagolva,mert ez hosszútávon így nem biztos,hogy müködni fog.
2008. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon rossz az én bnőm is csomószor alig ér rá, és akkor is fáradt. Nagyon nehéz ezt elviselni.
2008. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nehéz az biztos :S. De pl a szalcsis táncot meg az itthoni dolgokat nem adhatom fel:S. Sokszor pedig azért vok álmos mert általában éjfél körül jön hozzánk, vagy utánna. Ő ehez van szokva hogy hajnalig fent, én viszont nem..:S
2008. aug. 30. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:
ami megromlott, azt hagyni kell (erősen közhelyessé vált, de találó kifejezéssel élve) el kell engedni... ha igazán fontos lenne a párod, fel se merülne a kérdés egyáltalán, mert alapból találná rá időt akármikor, akárhogyan, mert a prioritások mások lennének - nem különféle hézagkitöltő elfoglaltságok, mint a tánc, úszás, stb. lennének legelől a sorban, hanem ő! - ha ez nem így van, akkor kimondatlanul is az a helyzet állt elő, hogy már nem fontos a másik (csak max valamiért még ragaszkodsz hozzá, és vica versa)... ilyenkor már nem érdemes "kűzdeni" a kapcsolatért, mert úgysem menthető, hiszen egy alappillére rengett meg.
2012. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!