Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lány,18 éves fiú,4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány,18 éves fiú,4 hónapos kapcsolat. Mindketten kívánják, szeretik egymást, petting volt. Jöhet a szex, vagy korai még?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
hát, én még várnék vele a helyükben, de ha tényleg szeretik egymást, fizikailag és lelkileg is fel vannak készülve a dologra, akkor hajrá
2014. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Januárban leszel 16 ugye csajszi? :D Jöhet a szex.
2014. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan, ha én azt mondom nem, akkor nem sexeltek, ha azt mondom Igen, akkor igen?!


Kislány te még nagyon éretlen vagy(nem kor alapján, hanem gondolkodás miatt- ide rak ki kérdést, minthogy átgondolná igazán, vagy megkérdezne valaki hozzá közel állót érettnek tartja-e rá) a sexhez, de még ahhoz is, hogy barátid legyen.


Én azt mondom, hogy NEM. Egyrészt mert olyan vagy, mint leírtam, és még csak 4 hónap! Remélem tényleg nem csináljátok, mert azt mondtam, nem:D

2014. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az a lány, aki egy másik kérdésben azt írta, még kicsit korainak érzi? Mert ha úgy érzed, akkor ne vadidegenek véleményét kérdezd, ezt neked kell tudnod leginkább, hogy készen állsz-e már rá testben és lélekben is.

Én egyébként személy szerint azt mondanám, picit még várhatnál vele.

2014. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez az első ilyen kérdésem, de azért köszi az "értelmes" válaszokat. Anyu meghalt, apu alkesz, közeli barátnőim/rokonaim nincsenek, akivel meg lehetne ilyet beszélni, szóval úgy mond hogy éretlen vagyok.
2014. júl. 11. 16:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jöhet. Nem a kor a lényeg, vagy az elvek. Az a lényeg, hogy szeretitek -e egymást? Ha igen, akkor bármi jöhet!
2014. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha majd 17-18 leszel, és még mindig együtt lesztek akkor belefér. Egy 15 -16 éves gyereknek nem való szex.


De persze hiába mond bárki bármit, dönteni úgyis te fogsz. Csak nehogy csak arra használjon aztán eldobjon. Tudnak ám a pasik színészkedni ha szűz kell nekik.

2014. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok hülyeség volt a régi korokban, de a női erény talán nem is volt hülyeség. Fiatalon pedig tényleg nem volna jó súlyos döntéseket hozni. Halaszd a döntést szerintem. Azzal még eddig legfeljebb jól lehetett járni, míg a túl fiatalon "jött" első alkalomnak "köszönhetően" nem kevés nő cipel olyan lelki terheket, amik egész életükben meghatározzák a szexuális életüket. Anélkül, hogy tudatában lennének. Egy kis érlelődésből még nem volt baj. Attól még messze vagy, hogy (izé) "túlérett" legyél.
2014. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!