Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Pillanatnyilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Pillanatnyilag egy szerelmiháromszögben vagyok. Ha van kedved elolvasni várok őszinte véleményeket. Ne leszólásokat

Figyelt kérdés

az egyik srácba már úgy 2 éve,ha nem is szerelmes vagyok,de nagyon szeretem és nem is tudnám elképzelni az életem úgy,hogy ő ne lenne benne, de nagyon messze van és mikor lehetett volna lehetőségünk elrontotta nem egyszer.. de most itt a nyár megbeszéltük lejön hozzám erre én elmentem bulizni ahol megismertem egy másik srácot. Új, izgalmas, kiismerhetetlen és megcsókolt. Másnap írt,hogy még látni szeretne stb. Hatalmas bűntudatom volt mikor lejött hozzánk a másik srác, dehát már nagyon régóta vártam,mikor lép felém és nagyon jó nap volt és ő is megcsókolt. Aztán elmondtam neki az igazat. Persze nagyon rosszul esett neki mégis azt mondta meg akarja próbálni velem a távolság ellenére és döntsek.

Valamiért adni akarok egy esély az új fiúnak, viszont őt nem ismerem annyira és tartok tőle,hogy esetleg csak szexet akarna. De a másikkal meg nem lehetek csak azért mert megsajnálom.. viszont attól függetlenül szeretem



2014. júl. 11. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyiket se
2014. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy szereted. Ha szeretnéd, nem adnl esélyt ennek az új fiúnak. Gyerekes vagy, nőj fel!
2014. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ugyan miért?
2014. júl. 11. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Válaszd a 3.-at
2014. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ismeretlentől mindenki fél.

Sajnálatból meg eléggé kínos helyzetek szoktak születni.

Várakozó állásmódot javasolnék. Amelyik kitartóbb, azzal próbálkozz.

2014. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és melyik fiú a helyesebb ? :D
2014. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Édesem, ez nem szerelmi háromszög. Van egy fiú, aki emberként a barátod, és megismertél valakit, aki meg új, friss, és felizgat.

Nyilvánvaló, hogy még fiatal vagy, tetszik az ismerkedés, még ki kell élni magad, mielőtt valami komolyba vágsz bele.

A barátot el fogod veszíteni, vagy így, vagy úgy, csak idő kérdése, amúgy sincs sok alapja a dolognak, az újat meg nem is ismered, lehet, hogy pár nap alatt rájössz, egy bunkó. Már most garantálom, hogy végül egy harmadik lesz a befutó. Legjobb út az egyenes, és látod, te magad is tudod, mit akarsz: új embereket megismerni, szórakozni. A kérdésedben már benne is a saját válaszod.

2014. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!