Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, mit csináltok akkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit csináltok akkor, amikor látjátok, hogy édesanyátok nagyon nem kedveli a barátnőtöket/menyasszonyotokat/feleségeteket?

Figyelt kérdés

Aki nem tesz semmit, az inkább ne írjon.

Köszönöm előre is válaszaitokat. 27 L



2014. júl. 11. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére az én anyukám nem foglalkozik annyira velem, hogy ne kedvelje a páromat.
2014. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ miért. Kiben lehet a hiba?

Én úgy jártam, hogy a lányban volt.

Exemet anyám utálta, és a húgom is. De nagyanyáim is azt mondták, hogy vigyázzak.

És k. igazuk lett :))


Szóval nagyon nem mindegy miről van szó pontosan, mert egyrészt lehet lökött az ember családja, másik felől meg ott a lila köd az ember agyán.

Elismerésem annak aki ebben kiismeri magát, nagyon alaposan gondolkodjon el, hogy mi lehet a bibi, melyikben lehet a hiba, mert könnyű tévedni.

2014. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Béke szerető ember vagyok ezért próbálnám kideríteni az okot, hogy mi nem tetszik muternak a csajomban. Ha nem sikerülne a békéltetés akkor valamelyikük mellett ki kell állni. Anyu főztjéről nem lennék hajlandó lemondani, de a szerelmemről sem +szexről sem így egy olyan dilemmába keverednék amiből nincs kiút és a végén megőrülnék.
2014. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is futottam már össze olyan lánnyal aki az anyumnak meg a húgomnak nem tetszett eleinte persze nem hittem el de kiderült h igazuk van.


Aztán lett egy másik lány akit a húgom is megkedvelt ne ott már nem volt gond, és mutternak is bejött.


Én azért megkérdezném a helyedben,a párodtól h mi a legnagyobb gondjuk veled, persze ha őszintén válaszol.,

2014. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, aranyos válaszok jöttek. A 3-as válaszolónak külön küldök egy puszit, nagyon kedves volt :).

Független vagyok, talán jó pár évvel ezelőtt volt enyhén egy ilyen helyzetem, de a kérdés az teljesen általános.

Várom a következő kedves válaszolókat :)

2014. júl. 11. 20:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Oh köszönöm szépen :)) És hogyan sikerült kimászni ebből az "enyhe helyzetből"? (ha indiszkrét lenne a kérdésem bocsánat csak érdekel)
2014. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A sors elintézte, igaz nagyon fiatalok voltunk, viszont nagyon-nagyon mélyéségesen szerelmesek mindketten. Mindeközben anyukája egy olyan akármilyen lányt szerzett kisfiának, akinek volt autója, mindegy, hogy csak céges, de volt :P. Nekem rá 2 évre lett. A srácnak azóta nagyon sok b.nője volt még, s jelenleg is szingli :)
2014. júl. 11. 21:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Értem. Köszönöm a választ. :) Talán jól is jártál, hogy így alakultak a dolgok nem?
2014. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen :). Egy kicsit bánkódtam érte, mert azért kölcsönösek voltak az érzések és ez a harmónia az ágyban is érződött, de úgy látszik, ennek így kellett történnie :)
2014. júl. 11. 21:09
 10/11 anonim ***** válasza:
az enyémet mamám lek urvázta,azóta nem jön fel :) az ok az volt,hogy unokaöcsém kockult,barátnőm meg én feküdtünk fehérneműben az ágyban,mert elfáradtunk és meleg is volt...unokatesómat nem nagyon érdekelte a lány,ehhez képest nagymamám minden szennynek elhordta :)
2014. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!