Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom drogozik. Megszokjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom drogozik. Megszokjam vagy megszökjek?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik változás nem igen lesz. Néhány hónap után mondta csak el és kezdte el csinálni előttem is, addigra pedig már fülig szerelmes voltam, gondoltam megpróbálom elfogadni. Újabb hónapok teltek el, de egyszerűen nem megy... Szerintem ez nem egy normális dolog, én is csak szenvedek miatta. Dolgozik, normális, teljes értékű ember, de minden este nyomja. Alig látszik rajta, ha nem tudnám talán észre sem venném, talán ezért sem fér a fejembe. Nagyon szeretem, de nem tudom elfogadni, ő pedig változni nem fog. Meg lehet ezt szokni, vagy fussak amíg lehet?

2014. júl. 11. 22:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
Ha neki kéne választania a drog és közted, szerinted mi lenne a választás?
2014. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
59%

Nem teljes értékű ember, mivel függ a drogoktól, amik lassan, de biztosan megölik.

Talán hozzá tudnál szokni, de ezzel együtt tönkre is tennéd magad.

Én a helyedben elhagynám.

2014. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
57%
hagyd ott nem lesz jó ha vele maradsz
2014. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Menekülj ebből semmi jó dolog nem jöhet ki.
2014. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
53%

Menekülj...

És ahogy #1 mondja, ő gondolkodás nélkül az anyagot választaná, ha választania kellene közte és közted.

2014. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Menekülj.

Egyre több fog neki kelleni és agresszívabb lesz. Ő a drogot választaná

2014. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
47%

lépjél

nem ő lesz az az egy kivétel ezer évente aki abba tudja hagyni

2014. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg tőle minél gyorsabban.
2014. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

# 1 vagyok, én simán csak egy kérdésnek, szántam, nem arra akartam vele célozni, hogy a drogot választaná a párja helyett. Azért kérdeztem, mert gondolom, esetleg az is befolyásolhatná abban a döntésében, hogy részt vegyen egy elvonókúrán, ha tudná, hogy a párja csak ezzel a feltétellel marad vele, mert szereti, és ezért nem akarja tehetetlenül végignézni, ahogy szép lassan tönkreteszi magát.


Én is nehezen szánnám rá magamat arra a döntésre, hogy elhagyjak valakit, akit szeretek, segíteni, támogatni szeretném abban, hogy le tudja tenni a drogot, de tudnám, hogy a döntést nem hozhatom meg helyette, sem megtenni nem tudom helyette.

2014. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

#10

Te milyen anyagot toltál hozzászólásod előtt?

2014. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!