Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornel21 kérdése:

Miért nincs barátnőm? 21F

Figyelt kérdés
Érdekes számomra hogy nincs barátnőm hiszen eddig csak modell alkatu barátnőim voltak...most meg nemtudok össze szedni egy normális hozzám való lányt...mondjuk a legtöbbje már vagy (pénz éhes) vagy (beképzelt flegma).

2014. júl. 11. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor próbálkozz olyanokkal akik tetszenek
2014. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos egy páwa vagy. Nekik vannak ilyen gondjaik. A modell csajok nagyrészt pénzéhes krvák. Ritka, de van kivétel. Biztos már több csaj is látta hogy te eddig csak ilyen pénzéhesekkel voltál, és azóta nem kellesz nekik. Vagy nemtudom, erre tudok tippelni. Részéletesebben ha leírod, akkor talán többet fogunk tudni mondani.
2014. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Küldj magadról képet;)
2014. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:) épp ellenkezőleg...páwa és swag vagy mi kizart...rendszeresen jarok edzeni am. Nagyon sokan mondjak h Dwayne Johnson-ra hasonlitok mint testileg bele értve a tetovalast is...a problema a kovetkezo: nagyon sok lannyal beszelgettem mar amiota nincs baratnom es 2 dolgon akadok meg az eggyik az h flegma a masik az h valamiert nem jovok be nekik...es ez szamomra a furcsa... Kb.3honap alatt mi valtozhatott? Mert en nem veszem eszre magamon se kulsoleg se lelkileg . most jon a meglepodes ... Nem vagyok se nagykepu se flegma inkabb az a vicces atlagos srac vagyok akinek elege van a kuzdesbol es csak egy olyanlanyra vagyik aki normalis hozzam valo es szeret...
2014. júl. 11. 23:24
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért, mert képtelen vagy a zsenge-zsibongók lélekhúrjait megpengetni. Ehhez tehetség kell. Másrészt stílus, valamint fontos az atyai mag minőségi, termékeny talajban való gyökerezése.

Ráadásul ízlésficamosnak is talállak, hiszen ezek szerint 16 év felettiekre hajtasz, azok között pedig sok van, akiknek kukac rágta legízletesebb húsát.

De nincs gond! Így az én ölembe ülnek majd a tizenéves tündérek!

Peti

27/F

2014. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A lenyeg h vannak meg ilyen szellemes emberek:)
2014. júl. 11. 23:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha küldenél képet, mondanék őszinte véleményt, ha a külsődre gyanakodsz.
2014. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocsi de amig aztse tudom h melyik nembol valo vagy addig nem igazan szeretnek...
2014. júl. 11. 23:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért megy nehezen az ismerkedés mert a beszéded is hasonló mint az írásod? Próbáld meg ékezettel,hátha könnyebb lesz. Nekünk biztos!
2014. júl. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Durva leszek.


Szerintem azért, mert el akarod hitetni magaddal, hogy egy hatalmas "járok a magam útján" "de halál laza vagyok" életművész vagy, de igazából köze sincs ehhez annak, amit művelsz. Flegma vagy és lekezelő, legalábbis az írásod alapján. A sok pontpontpont meg smiley azt akarja sugallni, hogy szétesel a lazaságtól, de szerintem ez már egy rossz irányba ment el.


+ Ha Dwayne Johnsonra hasonlítasz (nem tudom mennyire), akkor le kell lombozzalak, mert viszonylag kevés lánynak jön be az az agyonizmozott tesztoszteronbomba külső. Emellett gondolom sokat törődsz vele, hogy így maradjon, és a csajok nem szeretik, ha a pasinak állandóan a gyúrás meg a kondi jár a fejében.


Hát ennyit tudtam segíteni, azért sok sikert.

2014. júl. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!