Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hány gyereket szeretne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hány gyereket szeretne a párjától? És hogy viszonyultok a gyerekcsináláshoz?

Figyelt kérdés

Van egy olyan módszer is, a férfiaknak szól, hogy szétszórjuk a génjeinket, azaz több nőnek csinálunk gyereket. És van a konzervatív mód, hogy egy nőnek többet, rendes-tisztes családapaként és házastársként. Én a szétszórásnak vagyok a híve. Persze lehet ez nem tisztességes, de így tudom biztosítani a minél hatékonyabb öröklést. Mi a véleményetek erről? Legyünk szókimondóak, beszéljünk erről. Igenis mindenki titkolt célja, ha tudatos, ha tudatalatti, a gének továbbörökítése, amióta létezik az élet, azóta minden élőlény célja ez. Csak én itt most ki is mondom ezt.

És még egy kérdés, milyen nemzetiségű férfitól/nőtől vágytok gyerekre? Gondolkodtatok már ezen?


2014. júl. 12. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Én 2 gyereket szeretnék. Szerintem az a normális.
2014. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Én nulla darab gyereket szeretnék, bár a legyártásukhoz szükséges technológiát előszeretettel gyakorlom.
2014. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Én minimum 1-et és max 4-et szeretnék, egy nőtől lehetőleg magyartól!


21F

2014. júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1 gyereket mindenképp szeretnék. 2 lenne az igazi, hogy megtanulják, milyen a testvériség. Mindent megadok majd nekik, ami nekem nem jutott.

Egy megbízható, rendes, hűséges társsal, aki ugyanúgy gondolkozik a gyerekekről és az élet több területéről, mint én.

Nemzetiségen nem gondolkodtam. Honnan tudjam, kibe fogok beleszeretni? 19/L

2014. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kettőt vagy hármat szeretnék, talán inkább hármat. Ennél többet nem igazán. Lehetőleg az összeset egy nőtől, akinek a nemzetisége nem számít.

19F

2014. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1et, max 2-t ha a pasi szeretne. A kisgyerekek(1-1.5 eves korig) nem allnak valami kozel hozzam.. Utalom ha sírnak es talald ki baja van ha mar mindent csinaltal vele :D Hirtelen sertodosek, 1 percig nemfigyelszra es mar kiveri a hisztit..

Barataim kisoccse, unokaoccse, rokon kolykok utani tapasztalatok.

Utana imadom oket es ertelmesek is

17/L

2014. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyan én lány vagyok, szóval ez a génszétszórás nem játszik :D de most tudom hogy 3 gyereket szeretnék, pedig 18 vagyok.

Egész egyszerűen megtaláltam azt az embert akit mindig is kerestem :) aki válaszolva az utolsó elötti kérdésre, magyar.

2014. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék gyereket. Túl nagy felelősség.
2014. júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Amado atya ***** válasza:
40+ évesen egyet sem. És ebben a 40+ korú párom is egyetért.
2014. júl. 13. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A férjemmel, aki magyar, megegyeztünk 2 gyerekben. Ennél kevesebb, vagyis 1 gyerek rendben van, többet nagyon nem szeretnék.

Ez volt a terv, nos azóta már tudjuk, hogy egyáltalán nem lesz gyerek, mert nekem nem lehet. Nehéz volt feldolgozni...selejtesnek éreztem magam sokáig, hogy nem vagyok igazi nő... főleg a kellemetlen kíváncsiskodó rokonok, ismerősök, akik kérdezgetik, hogy és és mikor lesz mikor lesz...rohadtul pofátlanok... semmi közük hozzá. De amúgy úgy érzem lassan kezdek túl lenni rajta. Próbálom az előnyöket nézni.


1. a gyerek kötöttség, felelősség, nem lennénk olyan szabadok mint most

2. nagyon nagyon sokba kerül

3. megspórolom a terhességgel járó kellemetlenségeket, a szüléssel járó fájdalmakat, a szülés utáni esetleges regenerálódás hiányát. (tág maradok pl) ki tudja...

4. nem visít a gyerek mindenért, nincs hiszti, dackorszak

5. nem kell aggódnom, hogy kamasz korában teherbe ejt valakit/teherbe esik, nemi betegséget szerez, rossz társaságba keveredik, drogozni kezd, megölik....stb.

6. nem kell azon idegeskednem, aggódnom, hogy vajon jól csináltam, jó embert neveltem....

2014. júl. 13. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!