Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak tanácsát várnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak tanácsát várnám elsősorban! Vajon hihetek neki?

Figyelt kérdés
A barátommal 8 éve együtt vagyunk az elmúlt 2 hónapban nagyon megromlott a kapcsolatunk szinte nem is szóltunk egymáshoz, neki megtetszett egy lány és kb.1 hónapig udvarolt neki, de a lány kikosarazta;amikor megtudtam elköltöztem tőle. Most azt mondja, hogy engem szeret még akkor is szeretett amikor udvarolt és ha nem kap kosarat akkor is velem ül le beszélni arról, hogy mi legyen velünk;a lányt csak tartalékolta. Vajon hihetek neki?
2014. ápr. 28. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

:-)


Mókásak ezek a párkapcsolatok...


(úgy látszik tényleg szereted a srácot, mázlista a csávó)

2014. ápr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, én a helyedben kerülném alaposan sokáig.

Ki tudja mikor "tartalék"olt más csajt is, amiről még nem tudsz.

2014. ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem

ha egyszer átvert ,miért ne tenné máskor is

aha leült volna persze .....csak nem veled

2014. ápr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PearlDiver ***** válasza:
Sztem szánalmas amit csinál, akkor is ha igazat mond. Beszeljétek ezt át jó alaposan, de csak akkor maradj vele ha ezután kisangyal lesz és hosszú időn keresztül bizonyít neked. Ha már nem szeretitek egymást, felesleges.
2014. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Tartalékolta"?

Nem, téged tartalékolt, ha esetleg nem jönne be a másik csaj.

Isten ments, hogy higgy neki, ki tudja hány "tartalék" van még.

2014. ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tartalékol? Mi ez, konzervbab? Ha valakit szeretek nem tartalékolok mellette mást... Ugyan kérlek.

26/F

2014. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!