Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy srác, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, lány. Elég régóta beszélgetek egy fiúval kb.1 éve, és hát megtetszett. Sajnos az ország másik felén lakik. :/ És mondja nekem, hogy én is tetszem neki de kb 1 hónapja szakított a babátnőjével. Van értelme annak, hogy várjak vagy ne, mert úgyse fog összejönni a távolság miatt? Segítsetek nekem! :)

2014. jún. 15. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
fesd ki a szobáját mézzel
2014. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól sejted. nem valószínű, hogy fizikailag is össze tudtok jönni. legalább is tartósabban. Azért netbarátok maradhattok.
2014. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kímélj már meg a hülyeségtől kérlek...
2014. jún. 15. 10:09
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi 2. kommentelő a választ:)
2014. jún. 15. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!