Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
5 éve volt de még mindig szeretem ,próbáltam elfelejteni őt de nem sikerült...Megpróbáltam tovább lépni de nem ment...Én szakítottam,elengedtem mert úgy éreztem nem én vagyok a megfelelő a számára és úgy lett vége hogy azt hitte hűtlen voltam pedig aki igazán ismer az tudja hogy soha senkit (akivel együtt voltam)nem csaltam meg...Én próbáltam eltemetni ezt magamban és egy új életet kezdeni de úgy hozta az élet hogy most bármire nézek ő jut az eszembe...Ha fent voltam egy oldalon az interneten,ő is ott volt és inkább töröltem magam...Kis idő múlva pedig olyan helyen jelent meg ahol soha sem gondoltam volna mert utálta...Mindenki azt mondja hogy ez egy régi történet és a múltam már és felejtsem el de hogyan ha egyszer a múltam utolért és most benne van a jelenemben és összezavar és nem tudom mit tegyek...
2014. júl. 12. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben vagyok. semmit ne tegyél. mert nem tudsz tenni. mindenki azt mondja csak simán felejtsd el, de aki ezt mondja az nem tudja hogy nem megy az olyan könnyen. az idő vagy elmúlassza, vagy nem. többet nem tudsz ellene tenni.
2014. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azóta neked nem volt senkid? Most sincs senki a képben?
2014. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Volt azóta nekem egy neki több...Csak sajnos lehet ez hülyén hangzik de azóta az életem lassan de tönkrement...Azóta hogy meghoztam azt a döntést úgy érzem az Ég is büntet...Nekem volt utána egy nagyon rossz kapcsolatom viszont Én akkor azért akartam mert egy új életet egy új esélyt éreztem hogy boldog lehetek de aztán....lelkileg porig rombolt és lassan 2 éve a mai napig egyedül vagyok...Vagyis megvan bennem a pasiktól az a bizonyos 3 lépés távolság...

Az a gond hogy jelenleg ő is egyedül van és ahol nem gondoltam hogy felbukkanhat,megjelent és látom hogy keresi a párját és ez még jobban tönkretesz...Nem azért mert sajnálnám tőle a boldogságot sőt...megérdemli...Csak mikor a döntést anno meghoztam nem tudtam hogy ez ennyire nehéz lesz majd...hogy ennyit kell szenvednem...

2014. júl. 12. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Istenem... Miért nem mész oda hozzá? Nem veszed észre, hogy állandóan visszatereli hozzád a sors? Talán lehet, hogy mégis te vagy neki a megfelelő személy.
2014. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam...de igaz...ami elmúlt annak örökre vége és tovább kell lépnünk...Hiába sodorja a múltat a jelenünkbe a sors....Csak azt tudatja velünk hogy nagy hiba volt,tanulhatsz belőle mert nincs még egy esély...Talán a sors ezzel azt akarta közölni hogy ha elengedted Te bajod...Így jártál...Ne remélj semmi jót és szépet...Az Igazit elküldted...vége az Igazi boldogságodnak is...Lehet hogy így kellett lennie....Nem nekem való a szerelem és a boldogság...Azt csak a szerencsésebbek kapják...:( Remélem mások tanulnak az Én hibámból és ne reménykedjenek hanem hagyják maguk mögött a múltat és csak előre nézzenek...Ne hátra!Még akkor is ha az ember közben darabokra hull...
2014. júl. 18. 21:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!