Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házinyúlra nem lövünk? Munkahe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házinyúlra nem lövünk? Munkahely esetében mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én azt gondolom, hogy értelmes emberek esetében nem szabadna különösebb gondot okoznia, de az is kérdés, hogy a főnökök mit szólnak hozzá?
2014. júl. 13. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Főnöknek semmi köze hozzá, ha nem megy a munka rovására. Am se kell kiplakátolni. Viszont, ha ez továbblép egy sima testi kapcsolatnál és érzelmek is vannak, nagyon meg tudja keseríteni az életed. Szóval csak okosan. 24/F
2014. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szakítás lesz a vége, és nem békében váltok el, az egyik fél neheztel a másikra, akkor nagy gondok lehetnek belőle.

Azért az is számít, hogy mekkora hely. Nyilván nem mindegy, hogy 4-en ültök együtt egy irodában egész nap összezárva.

Vagy pedig egy 50 fős cég, ahol nem is egy részlegen dolgoztok és nem is látjátok egymást egész nap.

2014. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be, még 3 évvel ezelőtt összejöttem egy kolléganőmmel az akkori cégnél ahol dolgoztam.

Ugyanbban a munkakörben dolgoztunk, elég stresszes meló volt, ráadásul mi titokban is tartottuk az egészet a főnökök és a munkatársak előtt is. A munkahelyi szarságok aztán kihatottak a kapcsolatunkra is, a vége felé már kínszenvedés volt az egész, akkor próbálkoztam azzal, hogy munkahelyet váltok a kapcsolatunk megmentése érdekében, de amire sikerült a váltás, addigra már szakítottunk.

A mostani barátnőmmel külön munkahelyen dolgozunk, és remekül elvagyunk, szerintem nincs jó hatással egy kapcsolatra, ha a munkahelyen össze vagytok zárva 8 órát, pláne ha a munkakör is teljesen ugyanaz.

2014. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én nem tanácsolnám! Szerintem a "Házinyúlra nem lövünk!" törvény örök igazság!

Nem csak akkor lehet baj, ha összejön a kapcsolat, majd szakításra kerül sor!

Akkor is lehet baj, ha sikerül "bepróbálkozni" és elutasítanak!

De a legnagyobb baj akkor történik, ha konkrétan nem utasítanak el, hanem kihasználják az érzelmi kötődésedet, akár a Főnök előtt is, előrelépés céljából!

Közben, te kibuksz és a végén ki is rúgnak...

Dupla öröm, se nő, se meló!

2014. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem jó tapasztalatom van, de biztos azért, mert a munkahellyel "szakítottunk", nem pedig egymással.

Együtt dolgoztunk, egy irodában, de akkor én másvalakivel jártam. Nem is történt semmi köztünk, csak jóban voltunk. Aztán elmentem egy másik munkahelyre, később pedig szakítottam az akkori barátommal.

Aztán összejöttem a volt munkatársammal. Majd az akkori munkahelyemen mondták, hogy pápá, úgyhogy visszamentem oda, ahol az (akkor már) barátom dolgozott. Nem volt probléma, mivel nem ártottuk bele magunkat a másik munkájába. Még a főnökünk is igyekezett egy műszakba tenni minket, rendes volt.

Majd kis különbséggel mindketten kiléptünk onnan, most pedig mindketten máshol dolgozunk.

2014. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!