Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lassan egy évesek leszunk a párommal.. Még eddig nem mondta, hogy szeret.. Mondott már más sok szép dolgot.. De mondjuk múltkor is lagziba voltunk és én szépen kioltoztem (smink, frizura) és meg se dicsért, hogy esetleg milyen csinos vagyok. Igaz, amint meglátta mi van a ruha alatt (csipkés fekete fehérnemu, combfix), megkaptam a jutalmat.. De akkor is.. Érzem, hogy szeret és majd mondja ha úgy gondolja.. De néha jól esne 1-2 dicséro szó a kulsomre is.. Tudja, hogy onbizalomból nincs túl sok..
2014. jún. 20. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
a szavak csak szavak
2014. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy baromi ciki egy éve kapcsolatban lenni valakivel úgy, hogy annyit se tudsz neki elmondani, hogy jól esne, ha többet dicsérne, és gyakrabban mondaná neked, hogyan érez irántad. Nehogy már ne lehessen ilyeneket megbeszélni egy egyéves kapcsolatban... Különben mi értelme van?
2014. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen pasival már rég nem lennék együtt.
2014. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem a kérdezőnek kéne mondani....hanem a pasinak alapból ....


bár engem az akaszt ki hogy nem mondta hogy szeret....minek vagy vele ha ezt te amúgy igényled?

2014. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én érzem, hogy szeret... Kimutatja.. Tudom, hogy oda van értem... Csak nem mondja... nekem meg jól esne.. De most mit mondjak neki, hogy jól esne ha tobbet dicsérnél?
2014. jún. 20. 20:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Beszéltunk már errol, azt mondta, neki sok ido kell ahhoz, hogy kimondja valakinek hogy szereti.. Az elozo kapcsolatban is tobb, mint egy év után mondta.. De o akkor komolyan is gondolja és neki ez a szó sokat jelent..
2014. jún. 20. 20:07
 7/7 anonim ***** válasza:
hát akkor vagy vársz, vagy türelmetlenkedésedben lépsz.
2014. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!